2733
2734

؟؟؟

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مغازه دار میگم سبزی کوکو میخوام خودش میکشه میده 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2731
شوید و تره فقط میشه کوکو شدید

بااین دوتا خوشمزه میشه؟

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
به مغازه دار میگم سبزی کوکو میخوام خودش میکشه میده 

خب چی بت میده عزیزم

خب چی بت میده عزیزم

تره و جعفری و گشنیز و شوید همون سبزی پلو هست با سیر تازه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738

تو سبزی کوکو تره جعفری گشنیز شوید و سیر تازه . بعضیا چن تا شاخه شنبلیله هم میزیزن خوش عطر بشه شنبلیبه زیاد باشه تلخ میکنه . سیر تازه بود ( از اینا که مدل پیازچه اس) حتما بگو بزاره . نبود خودت سیر تو سبزیت اضتفه کن بهز نداشتی سیر ، پورد سیر خودت بزن 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
2706