2733
2734

نامزدم داره رو روان من میره که خودم جدا بشم .ولی متاسفانه شرایطشو به هیچ عنوان ندارم .میخاد بدون مهریه برم .نزدیک یکساله  یک بند حرف میزنه همه ترفندارو انجام داده .کم کم داره خول میشه😐منم برای خودم دلم میسوزه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ خودتو داری حیف میکنی.بخاطر آدمی بی لیاقت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

عزیزم همسرت کاربلده با این اوصاف که گفتی چون اگه دادخواست طلاق از جانب مرد باشه بادرخواست خودت میتونی نصف اموالشو تصاحب کنی.

و هم این که میخواد مهریه رو بپیچونه

حواست باشه اگه کار به جاهای باریک کشید سریع ممنوع المعاملش کن و حکم توقیف اموالشوبگیر

نمیتونم خونمون بمونم باید پول داشته باشم کسی ازم حمایت نمیکنه

چرا میخواد جدا بشید؟

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2706