2737
2734

بستگی.به بیمارستان.خصوصی.یا دولتی.داره.

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قیمت سال 95 خبر دارم  بیمارستان خصوصی یک و نیم گرفته بودن... زنگ بزن بیمارستانی که میخوای بری بهت میگن هزینش چقدره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
2738

بیمارستان خصوصی.فکر.کنم.حدود 3 اینا بشه 

دولتی شاید 200 300 اینجورا

باز شهر تا شعر متفاوته برو.از بیمارستان بپرس دقیقش

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
واسه من دولتی یک ونیم شد

واقعا؟چرا فامیل ما 200 تومن شد همین.چند.ماه پیش

بله عالی بود فقط اتاق چند نفره بود که مشکلی نداشتم ولی خوب زایمانم و خصوصی انجام دادم  سرکلاژم ...

عزيزم بعد سركلاژ تا آخر بايد استراحت مطلق باشم؟ نمي تونم سركار برم؟ 

نه بابا دولتی دفترچه داشته باشی ارزونه 

من زایمانمو سزارین خواستم بیمارستان اقبال سه سال پیش گرفت ۴ وخورده ای 

ولی پارسالم دخترمو زایمان کردم دیگه دختر و دولتی رفتم کلن سزارینم شد ۲۵۰😁

2706