2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در شرف ازدواجم😌

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728
خوشبحالتون دغدغتون اینه منم تو فکر اینم استاد پروژه خواسته زیاد وقت ندارم😭😂

ماهم اینو گذروندیم دختر جان

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

یه موقع حال دارم آرایش می کنم به خودم میرسم، یه موقع مثل الان که نه اون حال و حوصله داره نه خودم... همونجور که راحتم و بدون آرایش و اینا...فعلا درگیریم شدید ،تمام روابط و ضوابط مون هم تعطیل شده   

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

یه وقتایی حوصله داشته باشم آرایش غلیظ میکنم و اتو میکشم موهامو، غروبا کمی آرایش میکنم ولی همیشه مرتبم. الان که سرده شوهرم نمیذاره لباس باز بپوشم کلا لباسام کیپه جفتمونم سرمایی هستیم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

شومیز یا بافت با شلوار ساپورت موهامم کوتاهه البته الان تا سرشونه ام شده میبندم با کش صورتمم ارایش نداره گاهی رژلب  یا مداد ابرو موهامم همیشه رنک کرده اس  وقتیممیاد دراز کشیده رو‌مبل سرم تو گوشیه خخخخ

خوشبحالتون دغدغتون اینه منم تو فکر اینم استاد پروژه خواسته زیاد وقت ندارم😭😂

اینجا چیکار میکنی اون وقت خانم پر دغدغه مند؟

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝