2737
2734

۲ ساعت با شهر و دکترم فاصله دارم

برا نازایی میرم دکترم خوبه

حداقل ماهی ۳ بار باید برم چون شلوغه ۵ یاعت معطل میشم

پدرم میبرتم ..خیلی ازیت میشه...کم حوصلس ولی به زور تحمل میکنه😭😭😭

گاهی هم شوهرم ..که کاش بمیرم و نبرتم...از بس کم حوقلس و انرژی منفی میده و میگه الکیه و خسته شدمو ..شوهرم شغلش ۲۴ ساعتیه..و خودشم عصاب دکتر اونم ماهی ۳ باااار ...۲ ساعت راه...۵ ساعت معطلی😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😭😭

کاش شهررستان نبودم و شهر یودم با تاکسی میرفتم ..

با اتوبوس یا تاکسی هم تجازه نمیدن ازینجا برم شهر

حالم خیلی بده..واقعا خوش به حال اونایی که زود حامله میشن و خوش ب حال اونایی ک دکتر نزدیکشونه

🤗🤗🤗🤗

ببخشید میگم وقتی شوهرت همراهیت نمیکنه چرا تن به این سختی میدی

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاش وزیر بهداشت بودم نمیذاشتم هیچ شهرستانی بدون دکتر بمونه😞

همه شهرستان ها دکتر دارن.دکترای خپب شهرستان نمیان

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
همه شهرستان ها دکتر دارن.دکترای خپب شهرستان نمیان

خب میبینی که میگن دکتر ندارن تو شهرشون

اگر وزیر بهداشت بودم نمیذاشتم هر کسی دکتر بشه و با جون مردم بازی کنه

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738
خب میبینی که میگن دکتر ندارن تو شهرشون اگر وزیر بهداشت بودم نمیذاشتم هر کسی دکتر بشه و با جون مردم ...

اینا شعاره گلم هیچ کس نمیتونه فردیو مجبور  کنه تو ی شهر دورافتاده.مطب بزنه.

والا اینجاهم ی دکتر داره انقدددددد گیجه که بعد 9ماه که رفتم پیشش هنوز نتونس به ی نتیجه راجع به مشکلم برسه اخرم گفت عکس رنگی بده در حالی که من هنوز فولیکول بدرد بخور نداشتم

ولی الان مجبورم دکترم عوض کنم برم شهر دیگه که اونم سخته

عزیزم مشکلت چیه؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
اینا شعاره گلم هیچ کس نمیتونه فردیو مجبور  کنه تو ی شهر دورافتاده.مطب بزنه.

من میرم مطب میزنم جودی

با من یکی به دو نکن😂😂😘

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
خب میبینی که میگن دکتر ندارن تو شهرشون اگر وزیر بهداشت بودم نمیذاشتم هر کسی دکتر بشه و با جون مردم ...

اره واقعا  ماهم شهرستانیم  یه دکتر  خوب که داره اونم  انقد بداخلاق بود دیگه نرفتم  .  رفتم برا معاینه  چون دیر اومده بود  سر وصدا کرد گفت  نکنه توقع داری   من معاینت کنم  میبینی  وسایل ندارم  تو کلنیک بود   من و بیرون کرد بیشعور . از اون بعد همیشه میرم  مشهد انقد دکتراش مهربون خوش اخلاقن  

2706