2737
2734
عنوان

اونایی که بچه یکسال ونیمه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 30 پست
اشتباه میکنیا بچه یک سالو نیم سیصد کلمه ؟؟؟؟ رنگا؟؟؟؟

عزیزم پسرم دوساله بود کامل ب حرف اود

یعنی فعل فاعل همه جی درست میگ مث همه حرف میزنه

فقط بعصی کلماتو درست تلفط نمیکنه مث مسواک میگ مسکاف

الان دوسالو چهارماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو فکرم احساس میکنم بچم عقب تر ازهمسنای خودشه 

نه بابا خوبه ک این همه کلمه میگه 

دختر من فقط عشق ورجه وورجس

چند ماهه دارم باهاش کار میکنم جیش داشت بگه جیش چندبارم سرپاش کردم ولی انگار نه انگار 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
نه بابا بچه من ، مامان بابا و ابه و الو ‌‌‌.... بقیشم اکثر حروفه اعضای صورتو یاد نمیگیره...

دختر من اکثرا یادش میره 

مثلا توپ وتاب و میگفت الان یادش رفته 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2728
نه بابا خوبه ک این همه کلمه میگه  دختر من فقط عشق ورجه وورجس چند ماهه دارم باهاش کار میکنم جی ...

نه دخترمن دمپایی پاش میکنه میره تو دستشویی جیششم میکنه 

آها یادم رفت  یک دو سه رو هم میگه  جی جی هم میگه  اسم عموشم ناقص میگه  احساس ...

نه عزیزم نترس من برای چکاب دخترم رفته بودم دکتر یه دختره اومده بود 18 ماهش بود اصلااااا حرف نزد تا ما اونجا بودیم ولی شیطونم بود در کل اصلاااااا مقایسه نکن هرکسی یه مدله فقط با این کار حسه بد و استرس میگیری.به موقعش حرررف بزنه برات که بخوای بگی یه دقیقه ساکت باش فقط.من خواهر شوهرام بچه هاشون دیر حرف زدن و طبق گفته ی قدیمیا تخم کبوتر دادن بهشون که حرف بیان و نمیدونم واقعا اثر کرد یا نه اما بعدش که حرف اومدن انقدرررری حرف میزنن که همه میخوایم بگیم بابا ساکت دو دقیقه 

آقا با اجازه من از تاپیکت میرم بیرون هر لحظه بیشتر از دخترم ناامید میشم دیگ... 😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
آقا با اجازه من از تاپیکت میرم بیرون هر لحظه بیشتر از دخترم ناامید میشم دیگ... 😂😂😂😂

دقیقا منم این حسو باپسرداییم دارم همسن دخترمه ولی اسم همه بچه های فامیلو میگه ولی دخترمن نه 

چجوری از جیش گرفتیش؟ پسر من جیش و دستشویی رو اصلا نمی‌فهمه چی هس

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
چجوری از جیش گرفتیش؟ پسر من جیش و دستشویی رو اصلا نمی‌فهمه چی هس

هرنیم ساعت بردمش دستشویی آبوباز میکردم میکفتم جیش کن دیگه کم کم یاد گرفت الان خودش میگه جیش 

ولی گاهی اوقاتم یادش میره 

فقط میتونم بگم خوش بحالت😔😔😔😔😔 دختر من امروز رفته تو 16 ماهگی  فقط دست و چیه رو میگه از ن ...

سلام دخترت حرف زدنش بهتر شد دختر‌منم همینطوریه یچیزی میکه دیکه تکرار نمیکنه خیلی نگرانم ولی بیشتریا میگن طبیعیه

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
سلام دخترت حرف زدنش بهتر شد دختر‌منم همینطوریه یچیزی میکه دیکه تکرار نمیکنه خیلی نگرانم ولی بیشتریا ...

نه هنوزم همون جوره

بچه دوستم از ۵ ماهگی بابا میگه دخترم ۹ ماهگی گفت دیگ هم نگفته تا الان الان آخرای ۱۸ ماهگی دخترم 

بهداشت گفته طبیعیه ولی نمیدونم بخدا غصم ک یکی دو تا نیست

2706