2733
2734
عنوان

آیا این شوخی با شوهر بد هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب نیستا

چیزایی که گفتی‌،کارایی نیست که یه خانم متشخص متأهل انجام بده....بلکه کار یه عده‌ی خاص هست 

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

جااااننننننن 😳

ب نظرم برو از دوست و آشنا حلالیت بگیر

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

اسی من حرفایی به شوهرم میزنم میمونه🤣🤣🤣

ولی میخنده نمیگه بدش میاد خیلی جنبه داره البته اونم حرفایی میزگه من بدم میاد اما نمیگم بهش 😁تو دلم میگم بیشعور

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738

کلا شراب و... که نمی خورم اما خیلی زیاده روی کردی دیگه اون شوخی نامزدت به هیچ عنوان در حد شوخی تو نبوده! نهایتا می گفتی شراب می زدم خم ابروی تو در یادم می اومد و می رفتی تو خط حافظ و.... دیگه خیلی زیاده روی کردی من جنبم زیاده ولی واقعا من هم بودم از شوخیت خوشم نمیومد 

اگه تاحالا نگهت داشته آدم خوبیه یه بار یه شوخی تقریبا همینجوری کردم نزدیک بود کازمون به طلاق بکشه خودمم همینطور اگه شوهرم از زنی تعریف کنه یا مثل بزنه جرش میذم این حرفها حتی شوخیش هم باعث بی اعتماذی میشه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2706