2737
2734

اولی ۲۴ هفتگی و دومی ام توی ۱۴ هفتگی..

دارم دیوونه میشم دوتاشونم سالم از نظر جسمی فقط چون اب نداشتن پرکشیدن..

نمیدونم مشکل کجاست نیاز به سرکلاژ نداشتم سرویکسم طولش خوب بود اما اینطور شد توی ۲ بارداری..

فکر این که ننیتونم باردار شم اذیتم میکنه زیاد😭 

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

متاسفم  

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحت نظر یه فوق تخصص باش

استراحت مطلق

حتی برای دسشویی هم پا نشو

من خودم سابقه سقط مکرر دارم

درکت می کنم

اما این دفعه به لطف خدا با استراحت مطلق و تحت‌نظر شدید به ۳۶ هفته رسوندیم

انشالله دامنت سبز شه اصلا هم‌ناامید نباش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2731
تحت نظر نبودی مگه

نه اما همه سونو ها و عکس رنگیم خوب بود و چیزی برای شک وجود نداشت

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
تحت نظر یه فوق تخصص باش استراحت مطلق حتی برای دسشویی هم پا نشو من خودم سابقه سقط مکرر دارم درکت ...

خیلی داغونم دوروز پیش پسر ۱۴ هفتم رو قرص دادن که باید سقط کنی  جیگرم اتیش گرفته

ستراحت نسبی بود اکثرا فقط تو خونه یه غذا میپختم اونم گاها

متاسفم عزیزم خدابهت ایندفعه بده برات بزاره خیلی سخته درکت میکنم

امیدمو نا امید کرد😔

2738
نه اما همه سونو ها و عکس رنگیم خوب بود و چیزی برای شک وجود نداشت

ایشالا بارداری بعدیتون به سلامتی تموم میشه .ولی عزیزم دفعه بعد تحت نظر باش من آب بچه کم شده بود هر پنج روز سونو می کردم .یه دکتر فوق تخصص برین .و نگران نباشین😘😘😘 

کاربر جدید نیستم 
امیدمو نا امید کرد😔

ناامیدنباش من دوقلوهاموازدست دادم پسرم ۳روزجلوی چشمم تودستگاه بودولی حتی یه بارم بغلش نکردم جیگرم تیکه تیکه ست الانم یک ساله تحت درمانم حامله نمیشم اول تیروئیدبعدکیست والانم پی سی او دارم دیوونه میشم

ببین کاریه که شده اما وایه باداری بعدی انشالله هم قبل از بارداریت تحت نظر یدکتر خیلی خوب باش هم در زمان بارداریت و اینکه استراحت تو بارداری استراحت و نداشتن اضطراب حرف اول رو میزنه اینا رو رعایت کن تا انشالله دامنت سبز بشه بحق الرحمانی خدا 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

سلام عزیزم من قبلا شرایطی مثل شما با این تفاوت که چهاربا رداری ناموفق و سه بار کیسه ابم پاره شد.عکس رنگی رحمم بدون مشکل و همیشه اندازه طول سروبکسمم خوب بود و یدفعه پاره میشد.تاپیکمو بخونی میبینی همشو .با سرکلاژشکمی خداروشکر الان نی نیم تو بغلمه.شماهم پیگیرباش اینشالا جواب میگیری. تو وکل به خدا 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.