2733
2734

خانما من وقتی فهمیدم باردارم اصلا مشکلی نداشتم الان 8 هفتمه از دیروز حالت تهوع کشتتم اصلا حتی بوی غذا هم نمیاد باز حالت تهوع دارم , چیکار کنم؟ چی بخورم بهتر شه؟ تا کی اینجوریم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا تا ۱۶هفته یا یکمی بیشتر حالت تهوع داشته باشی . من قرص زنجبیل میخورم . جواب نده  دمیترون ...

ممنون عزیزم پس حتما میگیرم همش خوشحال بودم که حتما دیگه ندارم اما از دیروز یهویی گرفت

عزیزم صبحا اصلا ناشتا مایعات نخور .

نون خشک بیسکویت ترد و چوب شور و اینا بخور.

ناهار اگه غذا نمتونی بخوری موز .اب سیب اینا بخور .

عزیزم بمیرم درکت میکنم خیلی سخته .

من روزی ۵ بار بالا می اوردم حالت تهوع ک هر لحظه داشتم .صدام میکردن براناهار و شام دلم میخواست بمیرم و نرم.

از هفته ۵ تا ۹ عذاب کشیدم .b6 و دمیترون و سیرابی  و اینام اصلا روم اثر نداشت

هفته۹ رفتم ی دکتر دیگه بهم لانزو صورتی ناشتا داد عالی بود 

منتا هفته۱۸ کااامل ویار داشتم .بعد کمتر شد.حتی الان ک هفته ۲۶ ام گاهی دارم

2738
عزیزم صبحا اصلا ناشتا مایعات نخور . نون خشک بیسکویت ترد و چوب شور و اینا بخور. ناهار اگه غذا نمتون ...

ایشالا نی نیت صحیح و سالم میاد تو بغلت عزیزم , خیلی سخته واقعا تا ادم خودش تجربه نکنه نمیدونه الان میبینم ای بابا ادم اصلا حال نداره 

بیدار که میشی از جات بلند نشو کنارت یه بیسکویت یا لقمه(  چیز جامد منظورمه ) داشته باش بخور و تو ...

من عادت دارم صبح بیدار میشم اب یا چایی میخورم پس این بدتر میکنه حتما از فردا بسکوییت اینا میخورم پس 

من از هفته هشت تا روز زایمان امپول دیمیترون میزدم قرصشم همراش میخوردم تاثیر امپول بیشتره

امپول سختم میاد ولی قرصشو میرم میگیذم ایشالا اثر کنه 

ایشالا نی نیت صحیح و سالم میاد تو بغلت عزیزم , خیلی سخته واقعا تا ادم خودش تجربه نکنه نمیدونه الان م ...

دقیقا من وقتی این مشکلات رو کشیدم گفتم یا حدا مامانم چطور ۵ تا بچه باردارشد ...

یا خدا مردم چطوری تحمل کردن چرا من باردار میدیدم نمی فهمیدم چی میکشن؟!

2706