2726
عنوان

میشه نظرتون رو بگین؟؟

278 بازدید | 48 پست

من پرستارم،الان ۲۷ سالمه و مجردم،زیادم به فکر ازدواج نیستم.من برای کنکور فقط ۵ ماه خوندم و رتبه ی ۶۰۰۰ آوردم و روزانه پرستاری خوندم،ولی عاشق فیزیوتراپی بودم😍به نظرتون ی بار دیگه کنکور بخونم یا همین پرستاریمو ادامه بدم و تا دکتری بخونم.این سالایی هم که نتونستم درس بخونم فقط بخاطر این بود که سه سال درگیر طلاق بودم.وگرنه همون سالهای اول پرستاری میخاستم کنکور بدم ولی نشد☹☹

نه 

من بودم همین پرستاری رو ادامه میدادم اگ واقعا دوسش داری

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ادامه بده 

اسم کاربریت 😍

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

پرستاری کار کن و از دست نده

کنکورم بده انشالله به خواستت برسی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
علاقه ای بهش ندارم،ولی خب ادامه بدم هم جایگاهم خوب میشه هم میتونم استاد دانشگاه بشم.

من اگه جای شما بودم همین پرستاریو ادامه میدادم 

کنکورم بخوای بدی امسال طبق نظام جدیده دیگه 

خدایا مرسی ♥️
2706