2737
2739
عنوان

زن عموی شوهرم🤕🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 29 پست
عزیزم من احتیاج مالیه شدید دارم میشه کمکم کنی

بله عزیزم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو شیرندادم اصلا ....اما همون لحظه تو دلت بگو خدایا بخاطر شیر فراوانی که دارم ازت ممنونم خودت میدونی چرا میگم ....

وبخاطر با کیفیت بددن شیرت شکر گذاری کن حتما....

امد باز جلو مادر شوهرت بگو انگار شیر ندارن... نمیدونم چرا نمیخوره...اگه گفت الان بهش بده من ببینم بگو همین الان دادم نخورد....اون که نمیاد سینتو دربیاره بذاره تو دهن بچت

روز ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی من افتاد.
2731
سلام خانمای گل  هر کس نیاز مالی داره خصوصی بهم پیام بده که آیدی تل بهش بدم اونجا راهنماییش کنم ...

توضیح بدین لطفا 

چن ساعت در روز

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
2738
سلام خانمای گل  هر کس نیاز مالی داره خصوصی بهم پیام بده که آیدی تل بهش بدم اونجا راهنماییش کنم ...

کاش تاپیک جدا میزدی تاپیک این بنده خدا موضوعش عوض نشه 😐😐😑😑😑😑

فمینیست هستم

هفت قل هو الله بخون فوت کن ب بچت 

سوره ناس و هر بار هرکی حتی خودت نگاش میکنی بخون اروم فوت کن بهش

بعدشم بگو اگه شیر نداشتم میام شمارو میدوشم خداسایتونو کم نکنه  زنیکه گاو😒

منم این عذاب و کشیدم

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
توضیح بدین لطفا  چن ساعت در روز

عزیزم میتونی یک ساعت کار کنی میتونی ۱۰ ساعت

ولی اینم بگم درآمدش همون لحظه که کار کنی به حسابت ریخته میشه دقیقه ایه

به دلار پول میدن

بعدش هم به ۵ دلار که رسیدی از طریق ربات تل میفروشی و به حساب شبات واریز میشه

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
عزیزم میتونی یک ساعت کار کنی میتونی ۱۰ ساعت ولی اینم بگم درآمدش همون لحظه که کار کنی به حسابت ریخته ...

کارش چیه گلم

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛

بخای بگی  شیر دارم چشمت میزنه.بگی شیر ندارم هم میخاد دم به دقیقه واست تجویز کنه وحرف مفت بزنه...تلفنشو جواب نده..بگو بچه خوابه..اگرم جواب دادی حرف تو حرف بنداز..یا همون موقع بگو ببخشید درمیزنن وزود قطع کن

یه صلوات واسه خانه دارشدن همه جوان ها.سلامتی همه بچه ها.پول داری همه ایرانیا  

دوست من هیچ وقت نگی شیرم کمه شیر ندارم و نمیخوره ،شیر مادر خیلی خیلی حساسه خدای نکرده همون میشه کخودت گفتی ،هرکس هر چی میخاد بگه حساس نشو محل ب حرفش نده ،برا بچت صدقه بده اسپند دود کن همین خودتو ناراحت نکن عزیزمم

2706