2726
عنوان

میشه بگید اینترنتتون مال چه شرکتیه

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسته همراه اول میگیرم  سرعت عالیه ولی نامردا هر ماه گرون تر میکنن 🤕🤕🤕 حجم هم که انگار آب ب ...

اره اصن فایده نداره. مخصوصا برا من که همش تو اینستام

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2728
بله مخصوصد الان که کابل دزدی و اینا زیاد شده فقط مخابرات باید درست کنه و شرکتهای  دیگه میان تو ...

اون سری پرسیدم یه نفر گفت اینترنت ماهواره ای داریم . رفتم تو نت. سرعتش ۵۰ مگ بود ولی خب مودمش گرون . بنظرم یبار پول بدم همونو بگیرم خودمو راحت کنم 😶

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
سرعتی که من خریدم ۱۶ مگ بود بعد سرعت دانلودم ۳۰۰ کیلوبایت زیبا نیست؟ 😐

🤦🏻‍♀️داغونه واقعا

من میخرم بعد کلاسای دانشگاهمو ک میخام شرکت کنم اصلا نمیتونم با اینترنت وای فای شرکتم مجبورم دوباره پول بسته بدم😐😐

شورشو در اوردن

وقتی اینقد متقاضی داره حداقل باید یه فکر اساسی بکنن

واسه مخابراته تازه وقتی هم که بسته تموم شده کلی قطع نمیشه فقط ضعیف میشه الان ما بستمون چند روزه تموم شده اما میتونیم استفاده کنیم 

برای بقیه هم اینطوریه؟

🤦🏻‍♀️داغونه واقعا من میخرم بعد کلاسای دانشگاهمو ک میخام شرکت کنم اصلا نمیتونم با اینترنت وای فای ...

اره والا . من صبح زنگ زدم درخواست جمع اوری دادم حالا خدا کنه قطعش کنن 

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
واسه مخابراته تازه وقتی هم که بسته تموم شده کلی قطع نمیشه فقط ضعیف میشه الان ما بستمون چند روزه تموم ...

چه جالبه. سرعت دانلودت چقده

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
اون سری پرسیدم یه نفر گفت اینترنت ماهواره ای داریم . رفتم تو نت. سرعتش ۵۰ مگ بود ولی خب مودمش گرون . ...

هر شرکتی که میگه مثلا ماهواره ای یا همون فیبر نوری داره و .... در اصل از مخابرات میگیره و دست دوم به شما میده ولی شما فک میکنی از شرکت دیگه ای گرفتی که فکرت اشتباست

به قول خودشون میخوان مخابرات انحصاری نباشه اومدن چند تا اسم شرکت دادن فقط 

همونم مخابرات بهتون با مودمش میده و هزینه مودم رو هم میگیره

ولی دست اول خریدین

2706