2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم دو هفته ی بار پیام میده ی برگرد

ازترس مهریس حتما مثل مرد پاشه بیاد خونتون از دلتون دربیاره معدرت خواهی کنه این که نشد دو هفته یه بار پیام بده 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من دلم نمیخواد ادامه بدم باهاش ولی برا خودم حسرت میخورم که انقد جذاب نبودم که دوستم داشته باشه همین

به جذاب و زیبا بودن یا نبودن نیست، بعضی مردها همه چیزو یه جور دیگه میبینند و ذاتشون اینطوری هست. الان که مثل عسل براش شیرین بودی باهات این هست و رسما گفته و نشان داده دوست نداره بعدا تو زندگی و روزمره گی ها چه میشه. بکنش بنداز بیرون از قلب و زندگیت. مهریتم کامل بگیر، تو صورتش هم نگاه نکن و بهش بگو ازت تشکر میکنم که منو از اسارت خودت نجات دادی

2728
به جذاب و زیبا بودن یا نبودن نیست، بعضی مردها همه چیزو یه جور دیگه میبینند و ذاتشون اینطوری هست. الا ...

ولی از آیندم میترسم و نمیدونم چجوری از قلبم بیرونش کنم 

💎💖زندگی لیلیست ، مجنونانه باید زیستن💖💎
ولی از آیندم میترسم و نمیدونم چجوری از قلبم بیرونش کنم 

یعنی 🤬

منم از جنس شمام اما نمیدونم شما دخترا چرا انقدر ساده اید. بهترش بیاد تو زندگیت از اینکه این روزا دو دل بودی تعجب میکنی. یه جا صد بار بنویس دوستش ندارم و لیاقت نداره