2703
2553

سلام بچه هاا مدتهاس باشوهریم قهریم تکلیف منو روشن نمی کرد مهریموگذاشتم اجرا تا بیاد تکلیفموروشن کنه بچه هاا دعاکنیدشوهرم سرعقل بیاد دست از بچه بازیاش برداره دلم بازندگیمه نمیخام جدا بشم برام دعاکنیدبچهاا دلم خیلی شکسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام عزیزم من در حال جدا شدنم از نامزد عقدیم ..... ولی نمیخوام برگرده اگه همسر خوبی داری که طلاق نگی ...

چراگلم نمیخای برگردی؟ مشکلت چیه ؟عزیزم من شوهرمودوسدارم نمیخام جدابشم

2714
سلام عزیزم من در حال جدا شدنم از نامزد عقدیم ..... ولی نمیخوام برگرده اگه همسر خوبی داری که طلاق نگی ...

اگه همسر خوبی بود که بی مسعولیتی نمیکرد که طرف مجبور بشه از طریق دادگاه ببینتش و تکلیفشو مشخص کنه! 

چراگلم نمیخای برگردی؟ مشکلت چیه ؟عزیزم من شوهرمودوسدارم نمیخام جدابشم

اینم جریان زندگیم 

ما ی سال عقد بودیم ...شوهرم روی ماشین سنگین کار میکرد ولی حقوقی نمی‌گرفت به گفته خودش «که بعدا فهمیدیم می‌گرفته »برای اینکه بیکار نباشه بابام تمام سرمایش رو جمع کرد و ی ماشین سنگین گرفت که کار کنه شوهرم دست باباشم گرفت و رفتن رو ماشین کار کنن «بابای من خیلی زحمت کشید و تمام سرمایه ،طلاهای مامانم اون یکی ماشینمون رو فروخت و با یکی شریک شد تا اون دستگاه رو بگیرن »دستگاه خرابی میداد و... 

تا اینکه همسرم سر موضوعی با بابام که مقصرش خودش بود «همسرم»بحثشون شد و همراه با باباش دستگاه رو ول کرد اومد خونشون و همسرم به من گفت طلاق بگیریم و من و تو بهم نمیخوریم و این حرفا... خلاصه اینکه دست من و خانوادم نمک نداشت انقد به خدا بچه ها بهش خوبی کردیم بابام کارایی کرد که باباش تا حالا نکرده بود تو تاپیک های قبلی گفته بودم ، بعدن فهمیدم هدفش از ازدواج با من این بوده پول .... من بین بابام و خودش قرار داد سعی کردم همه چیز رو درست کنم اختلافشان همه چیز رو ولی اون بهم گفت فراموشت میکنم و دوستت ندارم و الان ی ماه ارتباط باهم نداریم تا این چند روز پیش پیام داده به من روحتشاد 

💎💖زندگی لیلیست ، مجنونانه باید زیستن💖💎
قربون دلت اما اینطوری نمیشه ادامه داد، زندگی یعنی مسعولیت در مقابلهمسرت که شوهر شما نداشتند. باقیش ب ...

آره عزیزم خیلی بی مسئولیت بودن منوبلاتکلیف گذاشتن ولی نمیدونم چرا دوسشدارم 

2706