2733
2734

صورتم خراب خراب بود

جوشای چرک و گنده 

منافذ باز

جای جوش

صورتم کدر و تیره😕😷

الان ک این راهکارا رو امتحان کردم پوستم شفاف شده جای جوشم خیلی خیلی کم شده جوشمم رفته

فقط طی یک هفته😍

حیف توبه های بعد اون گناه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب! 

چکار کردی بگو 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2728
2738

آداپالن یه لایه بردار بسیار قویه ک ب شدت جوش رو کم میکنه در حد معجزه من ۹.۸۰۰ خریدم از داروخونه

بعدش رفتم حموم صورتمو با سفید آب ماساژ دادم چون از لایه بردار استفاده کرده بودم پوست مرده رو صورتم بود ک با این کار پوستم شفاف شد

من از هر اسکرابی از ایرانی گرفته تا خارجی استفاده کرده بودم ولی اینطوری صورتم شفاف نشده بود!

جای جوشامم تا حد زیادی این سفید آب برد

آداپالن یه لایه بردار بسیار قویه ک ب شدت جوش رو کم میکنه در حد معجزه من ۹.۸۰۰ خریدم از داروخونه بعد ...

توروخدا خوبه من یه هفته دیگه مراسم مهمی دارم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

رفتم عطاری روغن درخت چای اصل خریدم یه قوطی کوچیکش ۱۰ تومن شد

چون این روغن طبعش سرده جوش نمیاره و اذیت نمیکنه

جای جوش و خود جوش رو از بین میبره

منافذ باز رو از بین میبره

تاثیرشو بعد ۳ ۴ بار استفاده متوجه میشید.

منم هرشب قبل خواب میزدم الان صورتم خیلی خوب شده ک این روند رو ادامه میدم و بهتر میشه ان شالله.

اگه ب درتون خورد دعا کنید مشکل من و همسرم حل بشه

2706