2737
2734
عنوان

میشه بیایین بگین چی بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 31 پست
اره این خیلی خوبه اما کاش تلفنی بگم چون پیامامو سین نمیکنه

خب همینودر قالب مکالمه بگین 

زنگ بزنین و خودتونو معرفی کنید و بگین استاد قرار بود یه سری وسائل بفرستین حس کردم به خاطر مسائل کاری فراموش کردین و بخاطر همین مزاحم وقتتون شدم ...

یکی از سخترین کارای دنیا پیام دادن و زنگ زدن به اساتیده ادم باسد یه عصای شیش متری قورت بده و حرف بزنه

احوال پرسی کن و بگو استاد میخواستم این مدت باهاتون تماس بگیرم اما روم نشد ، یک لحظه با خودم گفتم شاید به آدرس اشتباهی ، ارسال شده باشه نگران شدم و تماس گرفتم

باز هم شرمنده

بعد ببین خودش چی میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همینودر قالب مکالمه بگین  زنگ بزنین و خودتونو معرفی کنید و بگین استاد قرار بود یه سری وسائل ...

وای اره نمیدونم چرا انقد سخته به هفتس لنگم اما جرعت زنگ زدنو ندارم

2731

عزیززم میتونی بهش بگی وسایلم واس ادامه کار نیاز دارم ولی در کل استادتو عوض کن بنظرم

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2738
عزیززم میتونی بهش بگی وسایلم واس ادامه کار نیاز دارم ولی در کل استادتو عوض کن بنظرم

بهترین استاد هستش فقط این که انتایم نیست خیلی اذیت کنندس من خودم زمان خیلی برام مهمه و این منو پیر میکنه

خیلی سعی کردم من ختی وقتی وارد حمع میشن تعداد زیادی نشستن از استرس سلامم یه حوری میلرزه که هیچ کس نم ...

اعتماد بنفست پایینه باید تقویت کنی کتاب های روانشناسی بیشتر بخون کتاب اعتماد به نفس در ده روز از استاد حورایی رو بخون عالیه نت سرچ کن میاد ...ورزش کن تاثیر داره ...چند سالته 

اعتماد بنفست پایینه باید تقویت کنی کتاب های روانشناسی بیشتر بخون کتاب اعتماد به نفس در ده روز از است ...

ورزش حرفه ایی انجام میدم اعتماد به نفسمم خوبه خودمو خیلی زیبا تر و سر تر از خیلیا میدونم اما تو این موردا خیلی بدم ۲۴ سالمه

ورزش حرفه ایی انجام میدم اعتماد به نفسمم خوبه خودمو خیلی زیبا تر و سر تر از خیلیا میدونم اما تو این ...

آفرین خیلی خوبه 👏👏👏👏پس با یه کوچولو تلاش مطالعه روش برخورد با دیگران درست میشی همون کتاب رو بخون بهتر میشی ...چه ورزشی میکنی متاهلین یا مجرد

2706