1874
1959

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
مفتیه یا قسطی🤔

قسطی دیگه هیچی مفتی نیس🥴

اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
مفتیه یا قسطی🤔

مفتی مگ چیزی میدن اینا؟قسطی

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرکوچولومه                            نی نی کوچولوی تو دل من99/5/26ب دنیا اومداگه میشه پسرکوچولوی منو ب ی صلوات مهمون کنین😍😍😍امیدوارم دامن همه ی منتظرا ب زودی سبز بشه
1967

راسته ک میگن ب تامین اجتماعی ها نمیدن؟

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرکوچولومه                            نی نی کوچولوی تو دل من99/5/26ب دنیا اومداگه میشه پسرکوچولوی منو ب ی صلوات مهمون کنین😍😍😍امیدوارم دامن همه ی منتظرا ب زودی سبز بشه

واس منم ریختن ینی میخان از یارانه هام کم کنن؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم🤰اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
1976
من نه دوره قبل نه الان. اصلا جواب پیام نیومده هنوز. شما چکار کردی؟

برا مام جواب نیومده پشت سرهم میریزن اول مال خواهرمو ریتتن یک ساعت بعد من هنو برا بابام نریختن

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
1718