2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من‌خیلی ژل کم‌زدم  رژ لب میزنی خیلی قشنگ‌میشه خطوط ریز روی لبو بازمیکنه چهره شادابتر و سرحالتر میشه  عمل زیبایی یعنی همین حالت طبیعی و زیبا نه اینکه مثل عقده ایها لاستیک تیوپ غریق نجات بشه  نمکموزیاد به غذا بزنی شورمیشه هرچی اندازش خوبه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

هر چیز غیر طبیعی و افراطی زشته

سلنا و نیکول کیدمن و .‌‌ خیلیهای دیگه تمام ژلها و فیلرها و لیفتهایی که وجود داره رو انجام دادن و زیباتر شدن 

ولی 

پیش دکتر خوب ، مواد عالی و مهمتر از اون به اندازه

شدن بهترین خودشون نه یک آدم دیگه    

شما دختر ترامپو ببینید چقدر طبیعی کار کردن روی صورتش اصلا نباید مشخص بشه که کاری کردی روی صورت و قیا ...

منم موافق هرجراحی زیباییم بشرط اینکه متعادل و طبیعی باشه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706