2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اسید فولیک بخور،ازمایش قبل بارداری انجام بده،سونو واژینال برو که ببینی سایز فولیکولات مناسبه،همسرت هم ازمایش اسپرم بده،روزای تخمک گذاریتو با کیت پیدا کن و اقدام کن،من اینکارارو انجام دادم بااولین اقدام باردار شدم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
عزیزم اسید فولیک بخور،ازمایش قبل بارداری انجام بده،سونو واژینال برو که ببینی سایز فولیکولات مناسبه،ه ...

چشم عزیزم 

بسلامتی خدا برات نگه داره

یا امام رضا..💚💚
نمیشه فکر نکرد 😂🐣

چرا میشه،بگو من سنی ندارم و خدا بخاد بهم میده عجله ای درکار نیست.. همون ماه خودت رو سرگرم کن باور کن اونوقت میبینی ک بارداری،منم خیلی استرس داشتم باردار نمیشدم همون ماه ک درگیر امتحانام بودم ب خودم اومدم دیدم عقب انداختم بعد دیگ خدا بهم یه دخمل ناز داده😁😁

چرا میشه،بگو من سنی ندارم و خدا بخاد بهم میده عجله ای درکار نیست.. همون ماه خودت رو سرگرم کن باور کن ...

خدا برات نگه داره عزیزم

خدایا از این غافلگیریا نصیبمون کن😥

یا امام رضا..💚💚