2733
2734
بارقرص واژينال؟

اره سه تا زیر زبون

یکی واژینال

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
ان‌شاءالله به سلامتی😍😍😍 حافظه‌ام خوبه،یه بار بهت گفتم خدا ان‌شاءالله پسرت رو مثل حاج‌قاسم کنه دل ...

وای عزیزم دعاتو باز دیدم یه حالی شدم. ممنونم از دعای قشنگت. 

ان شاء الله عزیزان شما هم سعادتمند و عاقبت بخیر بشن 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند هفتت بود؟

۷

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
وای عزیزم دعاتو باز دیدم یه حالی شدم. ممنونم از دعای قشنگت.  ان شاء الله عزیزان شما هم سعادتمن ...

فدات گلم 

مراقب خودت و گل‌پسرت باش😘

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2731
واسه منم گفتن دور ساك حاملگيت خون جمع شده اينو تو هفته پنجم گفتن دكتر گفت قرص سايتوتك بخرم ك من فعلا ...

آره بابا میوفته. برا من نزدیک یک ماه قلبش ایست کرده بود(اخییییییی خدا) هيچی نشد نه عفونتی ن چیزی بعدم افتاد برا شما ک چیزی نیس میوفته 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
بعدش چ علايمي داشتي؟؟ شكم درد اينا نداشتي؟؟

نه اصلااااا

هیچی

عین درد پریودی تازه کمتر

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
بعدش چ علايمي داشتي؟؟ شكم درد اينا نداشتي؟؟

راستی منم ۲۳ سالمه

من ۲۱ سالگی باردار شدم که واقعا هم سنم کم بود هم شرایطش نبود

هنوزم اقدام نکردیم ان شاءالله سال ۱۴۰۰ اقدام میکنم

2738
نه اصلااااا هیچی عین درد پریودی تازه کمتر

تا ي هفته هم صبر ميكنم نشد برم قرص بگيرم😔😔

همش منتظرم خودش بيفته كمردرد دارم بعضي وقتا زيرشكمم درد ميكنه

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
راستی منم ۲۳ سالمه من ۲۱ سالگی باردار شدم که واقعا هم سنم کم بود هم شرایطش نبود هنوزم اقدام نکردیم ...

ايشالااا عزيزم منم ناخواسته باردارشدم شرايطمم طوريه ك نميتونم هنوز ولي خب اميد دارم ك خودش بيفته 

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
ايشالااا عزيزم منم ناخواسته باردارشدم شرايطمم طوريه ك نميتونم هنوز ولي خب اميد دارم ك خودش بيفته&nbs ...

ان شاءالله نگران نباش هنوز وقت زیاد داری

چرا من باردار نمیشم پس

بعد از سقطت چه کارایی کردی؟چقدر پیاده روی داری درروز

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
نگران نباش انشالله ک بچت سالم میاد بغلت. این موارد خیلی کم پیش میاد

چون قبلا سقط داشتم خیلی میترسم 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2706