1874
1955

اخی😔😔😔😔😔😔😔😔

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید صلوات بفرسته واسم لطفن...کاشکی بشه عکس پروفایلم به حقیقت تبدیل بشه وزیر همین امضام بنویسم *خدایا ممنونم که این حس قشنگ نصیب منو شوهرم کردی...خدایا منتظر معجزه ات هستم...لطفن به من و شوهرم رحم کن..شوهرم عاشق بچس😔😔😔😔..اینطوری امتحانمون نکن لطفن..

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

الهی خیلی درده بدیه منم تجربه دارم یه شب تا صبح زار زدم هم درد جسمی هم درد روحی بیشاره شوهرم تا صبح پابه پام بود کمرمو میمالید

دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!مهم نی پشت سرم چی زر زر میکنن مهم اینع تا منو میبینن خفع میشن😉خــاص؟ … مــالــه اُسْــکُــلاسُ … مَــشْــتــی بــاش… به هر میمونی میرسی سریع نگو با من باش.. سنگین باش 🤪سَّــنّگْـیّنِــعِ هَّــضْـمٌ مَــنْ بَــرآت بِـکِـشّ کِـنّْـآر مِــرسّــے فَــدّآتّ🤘🍃

آخی غزیزم خیلی سخته

تخم شمبلیله و تخم شوید دم کن بخور

تاریخ شروع رژیم 23 آذر 99 وزن یک هفته پیش 81/700 وزن الانم 80/700. وزن یک شنبه 7/10 /99    80 ‌‌/500 وزن هدف62 قد 160وزن الان 79 من میتونم حتما تا عید ده کیلو کم کنم ولباسای خوشکل بخرم و بپوشم انشاالله با کمک سرگروه عزیزم ❤️ فندوق فسقلی و بامداد خمار و دوستان  
1967
1974
1718