2737
2734
عنوان

دوستان کمک لطفا

92 بازدید | 15 پست

پسرم سه ماهو نیمشه اصلا وقتی بیداره شیر نمیخوره شیر خشک نان میدم بهش باشیر خودم ولی چند هفته ای هس بزور باید شیشه بزاری دهنش همش با زبونش حل میده بیرون سینمم تو دهنش میزارم با دستش منو حل میده عقب یا گریه میکنه دستاشو میزاره دهنش مک میزنه اب دهنشم زیاد شده نمیدونم چیکار کنم میترسم وزنش کم بشه، میترسم دیگه سینمو نگیره چ کنم 😔

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه همبنطوره؟؟ شاید مواقعی که گرسنه نیست اینطوره؟؟ دکتر بردین؟

ن گلم کل روز رو اینطوریه من صبح تا شب فقط درگیر این بچم ک یکم شیر بخوره متوجه میشم گرسنس وقتی دستاشو میگیرم دهنشو باز میکنه، ن نبردمش

2731
دهنش آفت نداره؟ بایدبادقت ببینی ته حلقش رو

نگاه کردم ن افتی نبود ولی یبار انگشتمو گذاشتم دهنش ته حلقش یک دونه حس کردم اما هرچی سعی کردم ببینم نشد دیده نمیشه

ن گلم کل روز رو اینطوریه من صبح تا شب فقط درگیر این بچم ک یکم شیر بخوره متوجه میشم گرسنس وقتی دستاشو ...

عزیزم دلم گناه داره 

خواهش میکنم زودتر دکتر ببرش . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
حتما ببرش دکترته حلقش سفیدک نزده بهش میگن برفک دهان؟

دهنشو خوب باز نمیکنه ن سفیدی نیس رو زبونش یکم سفید هست فک کنم مال شیر خشک باشه چون همیشه هس 

2738
شاید رفلاکس داره باید ببریش دکتر

نمیدونم قبلا اصلا اینطور نبود اینقد خوب شیر میخورد روزی ۸ یا ۹ تا شیشه اما الان باید بزور بهش بدم شاید در روز سه چهار تاهم نخوره

نمیدونم قبلا اصلا اینطور نبود اینقد خوب شیر میخورد روزی ۸ یا ۹ تا شیشه اما الان باید بزور بهش بدم شا ...

از همون رفلاکسشه طفلی بچه معدش میسوزه نمیتونه شیر بخوره حتما ببردکتر آنتی رفلاکس میده خوب میشه چیزی نیس بیشتر بچه هادارن 

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
از همون رفلاکسشه طفلی بچه معدش میسوزه نمیتونه شیر بخوره حتما ببردکتر آنتی رفلاکس میده خوب میشه چیزی ...

جدی اره حتما میبرمش خدا کنه خوب بشه دلم کبابه براش وقتی شیر نمیخوره، بغلش ک میکنی دهنشو باز میکنه طفلکم میفهمم گرسنس با قاشق هم ک میدم چندتایی بیشتر نمیخوره 

جدی اره حتما میبرمش خدا کنه خوب بشه دلم کبابه براش وقتی شیر نمیخوره، بغلش ک میکنی دهنشو باز میکنه طف ...

آخییی آره عزیزم میدونم دخترمنم هنوز ۸ماهشه رفلاکس داره باید با دارو کنترلش کنی چیزی نیس غصه نخور درست میشه

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
2706