2726
عنوان

بالاخره تونستم نازکی موهامو خوب کنم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5678 بازدید | 40 پست
من قبلا فقط نرم کننده میزدم الان یکماه هست بعد حموم روغن نارگیل میزنم خیلی خوبه .امتحان کن دیگه اصلا ...

حتما😉

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ضخامت مو باید ازریشه باشه اون صابون چه کاری میتونه کنه با ویتامین و تنظیم هورمونها رفع کم خونی و سالم خوری و پروتیین خوب و مواد کلاژن ساز اب و هوای خوب و نهایتا دوری از استرس و ژنتیک خوب موهایی خوب داشت 

2728
ایشون قطعا ژنتیکشون این شکلی بوده و ریزش هم زیاد نداشتن هیچ شامپویی نمیتونه چنین اثر درمانی داشته ب ...

ای بابا باشه اصن استباه کردم خاستم یه پیشنهادی بدم 

خیر اتفاقا مامانم خیلی بیماری و ریزش مو داشتن درست شد

کاربر جدید نیستم ،کاربریه جدیدمه💜
من قبلا فقط نرم کننده میزدم الان یکماه هست بعد حموم روغن نارگیل میزنم خیلی خوبه .امتحان کن دیگه اصلا ...

ببخشید روغن نارگیل چه مارکی خوبه ؟ همین سی بی سی ها رو میزنین؟؟ قیمتش چقدره؟؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
ای بابا باشه اصن استباه کردم خاستم یه پیشنهادی بدم  خیر اتفاقا مامانم خیلی بیماری و ریزش مو دا ...

عزیزم من که چیزی نگفتم که بهتون برمیخوره

من فقط تجربه چندین سالم رو گفتم از مراجعه به متخصص پوست و مو و مطالعه درباره این موضوع

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
2706