2726
عنوان

شوهرم چرا ؟؟؟

660 بازدید | 39 پست

سلام دوستان شوهرم از دست چک گرفتن من ناراحت میشه نمی فهمم چرا ؟ دلیلش رو از خودش می پرسم میگه دسته چک نگیری من دارم ،خوب نیست ! فقط همین ،به مادرم گفتم جالبه که اونم می گه نگیری خطرناکه یکی برمی داره چک می کشه    و همه ازت انتظار دارن یعنی قشنگ چرت وپرت تحویلم دادند   یه طوری رفتار می کنند انگار بچه ام ،و نمی فهمم چرا !!!احساس حقارت بهم دست میده   من اینقدر نفهمم که بگن جیزه بترسم ؟

خداییش دسته چک خیلی چرته 

نه بخاطر بچه بودن 

بخاطر خطری بودن

یبار چک میدی پاس نمیشه باید بری پشت میله ها بای بای کنی برامون😂

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا راست میگن

پدرشوهر من دفعه آخر دست چکش رو برداشت ریز ریز کرد  گفت ضامن هر کی که شدم اقساطش رو آخر خودم دادم . شاید نتونی بگی من ضامن نمیشم چون احتمال این که خودتم ضامن بخوای زیاده  . 

ولی خوب خیلی خوبه ک شما اینقدر مستقل هستین . ببخشید شاغلین؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
بیشتر دلیل رو می خوام بدونم 

اسی دلیلش رو گفتم زن و مرد به یک درجه نیستند تو.جامعه ما... انگار چک داشتن کار مردونه است نه زنونه..

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
بیشتر دلیل رو می خوام بدونم 

اگه مادرت ازت چک بخواد میتونی بهش بگی نه؟؟وقتی هم مادرت پاس نکنه جلو‌ حقوق خودت بسته میشه و خودت باید پرداخت کنی 

دلیلش اینه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
والا راست میگن پدرشوهر من دفعه آخر دست چکش رو برداشت ریز ریز کرد  گفت ضامن هر کی که شدم اقساطش ...

اره شاغلم ، من حواسم هست برای خودم می خوام چک بکشم ،دیگران از کجا می فهمند من چک دارم ؟

2706