1874
1955
عنوان

شوهرم چرا ؟؟؟

632 بازدید | 39 پست

سلام دوستان شوهرم از دست چک گرفتن من ناراحت میشه نمی فهمم چرا ؟ دلیلش رو از خودش می پرسم میگه دسته چک نگیری من دارم ،خوب نیست ! فقط همین ،به مادرم گفتم جالبه که اونم می گه نگیری خطرناکه یکی برمی داره چک می کشه    و همه ازت انتظار دارن یعنی قشنگ چرت وپرت تحویلم دادند   یه طوری رفتار می کنند انگار بچه ام ،و نمی فهمم چرا !!!احساس حقارت بهم دست میده   من اینقدر نفهمم که بگن جیزه بترسم ؟

خداییش دسته چک خیلی چرته 

نه بخاطر بچه بودن 

بخاطر خطری بودن

یبار چک میدی پاس نمیشه باید بری پشت میله ها بای بای کنی برامون😂

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

والا راست میگن

پدرشوهر من دفعه آخر دست چکش رو برداشت ریز ریز کرد  گفت ضامن هر کی که شدم اقساطش رو آخر خودم دادم . شاید نتونی بگی من ضامن نمیشم چون احتمال این که خودتم ضامن بخوای زیاده  . 

ولی خوب خیلی خوبه ک شما اینقدر مستقل هستین . ببخشید شاغلین؟

1983
1984
بیشتر دلیل رو می خوام بدونم 

اگه مادرت ازت چک بخواد میتونی بهش بگی نه؟؟وقتی هم مادرت پاس نکنه جلو‌ حقوق خودت بسته میشه و خودت باید پرداخت کنی 

دلیلش اینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
والا راست میگن پدرشوهر من دفعه آخر دست چکش رو برداشت ریز ریز کرد  گفت ضامن هر کی که شدم اقساطش ...

اره شاغلم ، من حواسم هست برای خودم می خوام چک بکشم ،دیگران از کجا می فهمند من چک دارم ؟

8
[QUOTE=166948521]آدمار چکای برگشتیو ببینی کرک و پرت میریزه  حس دست چک عین برق از سرت میپره [/QU ...

خودت ببین دیگه 

ریسکه داره خب 

اگ همیشه پول داشته باشی دست چکو میخای چیکار؟ 

بعدشم  نمیگیم تو اشتباه میکنی میگیم ممکنه بقیه اشتباه کنن  یا کلا اتفاقی بیفته    الانم ک طرح صیاد شدن  فوق‌العاده خطرناک. آش دهن سوزی نیس بخاطرش بخای ناراحت باشی 

بذار خیالت آسوده باشه

چرا پاس نشه ؟ من تا مطمئن نباشم حسابم پر هست نمی کشم 

یعنی اگه یه من چک بدی و من پاس نکنم و از پول خودت بدی مشکلی نیست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40