2410
2553

۱۴ روز پیش یدونه hcg زدم پریودمم ۲۶ روزه هستش امروزم موعدمه بیبی چک زدم یه هاله کمرنگی افتاده ولی خودم اینجوری دارم میبینمش جدی بگیرمش؟؟؟

این ماه دیگه ...

چرا چشمک میزنی اینجا هم امنیت نداریم 😆

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تجربه‌ی من 

درهرصورت هاله تو بی‌بی‌چک رو جدی بگیر،ولو خیلی خیلی کمرنگ و محو

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2714
انشالله بارداری علایم چی داری؟

والا ۱ هفته بود سوزش معده و سنگینی معده و تهوع و سردرد شدید داشتم طوریکه ژلوفن خوردم ولی از ۲شنبه یهو دل درد و کمردرد شدیدی گرفتم ک ۳شنبه گفتم پریود شدم دیگه ولی از دیروز یهو هیچی علائم ندارم 

دوستمم ک باردار بود همینجوری شد الان فقط نافم و دورش خیلی میسوزه و درد میکنه هر ازگاهی سینه هام یه تیری میکشن و یکمم دل و کمرم میگیره ول میکنه

این ماه دیگه ...
تجربه‌ی من  درهرصورت هاله تو بی‌بی‌چک رو جدی بگیر،ولو خیلی خیلی کمرنگ و محو

خدا از دهنت بشنوه خداکنه مثبت باشه بنده خدا همسرم هی چپ میره راست میاد میگه تو مامان شدی 

این ماه دیگه ...
2706