2737
2734
واسه مشهدم یادم‌رفت بگم ...مشکلات. از دس دادن عزیزی .اینکه باید خودتو قوی نشون بدی تا عزیزای دیگت نا ...

همشهری هستیم 🙏☺️خدا رحمت کنه کسی فوت شده ...صبور باشین خدا بزرگه روزهای خوبم میاد یکم قوی باشین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشهری هستیم 🙏☺️خدا رحمت کنه کسی فوت شده ...صبور باشین خدا بزرگه روزهای خوبم میاد یکم قوی باشین&nbs ...

عه خوشبختم  ...روزای خوب میاد درسته ولی من روزای خوبم خراب شد کی درست بشه خدا میدونه...

2731
عه خوشبختم    ...روزای خوب میاد درسته ولی من روزای خوبم خراب شد کی درست بشه خدا میدونه...

من اینو فهمیدم آدم تو بدترین شرایطم باشه یکم صبوری کنه برمیگرده شرایط شک نکن بهت قول میدم به زودی شرایطت خوب تر میشه به آرامش میرسی یواش یواش 

2738
من اینو فهمیدم آدم تو بدترین شرایطم باشه یکم صبوری کنه برمیگرده شرایط شک نکن بهت قول میدم به زودی شر ...

انشاالله ممنون🙏🙏واسه کجای مشهدی فضولم خودتی  جالبه دیروز صبحم اومدم سایت رفتم تو تاپیکه یه مشهدی همه مشهدیا اومدن با لهجه حرف میزدیم. 

2706