2726
ورزش کن تا برطرف بشه وگرنه دردسر میشه

آره بخاطر کرونا تو خونه سعی میکنم ورزش کنم

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم اگه متخصص خوبش نمیکنه پیشه طب سنتی بره خیلی ها راضی بودن انشالله زود خوب بشه واقعا بده

چند ماه یه بار میره سونو و متخصص زنان

فعلن قرص پیشگیری میخوره😓😓😓 دکتر گفته یه سری غذا و فست فود و سس و.. نخوره اصلن

کاش میدونستم چی براش خوبه که دیگه کامل خوب شه

طب سنتی چیکار میکنه؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
از رو شکم😞

انشاءالله به زودی مامان میشی ❤🌸🌹

امضات...صلوات فرستادم واست😗

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2728
هم پلی کیستیک و هم تنبلی داشتم بعد از ۷ سال نازایی الان نی نی ۴ ماهم پیشم خوابیده

ای جااانم خداروشکر خدا حفظش کنه عزیزم خیلی خوشحالم شدم الان نی نی داری😘😍من میخوام اضافه وزنم بره بعد اقدام کنم بنظرت تو خوده اضافه وزن اقدام کنم یا نه؟اخه تنبلی دارم میترسم دیر بشه 

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
ای جان😍😍خدا حفظش کنه منم ۳ساله منتظر

فدات عزیزم ...انشاءالله خدای مهربون و بنده نوازمون یه دونشم به زودی قسمت شما میکنه🌸🌸🌸

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
از رو شکم😞

مرسی گلم..انشالله زودی مامان شی گلم😘

عزیزم از روی علائم مشخص میشه . ممکنه چون این کیست ها خیلی ریز هستن توی سونو دیده نشن . خود من سالهاست ک کیست دارم ولی توی سونو مشخص نمیشه  . علائمم مثل شماست تقریبا . باید پیش یه دکتر خوب بری ک قشنگ متوجه علائم بیماری ات بشه 

ولی رازیانه و دمنوش بابونه خیلی خوبه 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
سلام .صبح به خیر .من لاغرم و اصلا اضافه وزن ندارم ولی موهای صورتم زیاده و پریودمم نامنظم بود که رفتم ...

دختر خالمم پریودی نامنظم داره و لاغره جدیدن رفته سونو گفتن پلی کیستیک هستش 

من پریودام نامنظم بود ۱۶ سالگی رفتم دکتر فهمیدم تنبلی تخمدان دارم عوارضش هم همون نامنظمی پریودم بود و ناباروری و پرمویی صورت و بدن ، ولی اضافه وزن ندارم ریزش موم هم طبیعی هست خیلی نیست  ،  البته دوبار با قرص و آمپول باردار شدم سقط شد ولی من فقط و فقط به خاطر اینکه پر مو شدم ناراحتم ، از یه لحاظ راحتم که جلوگیری نمیخواد و اینکه ناخواسته باردار نمیشم 

ای جااانم خداروشکر خدا حفظش کنه عزیزم خیلی خوشحالم شدم الان نی نی داری😘😍من میخوام اضافه وزنم بره ب ...

من ۸۳ کیلو بودم وزنمو رسوندم به ۶۴ بعدش باردار شدم

به نظر من اگر وزنتو پایین بیاری بارداریت هم راحت تر هس چون‌ اونایی که اضافه وزن دارن همش کمر درد و پادرد و بدن درد دارن

2706