2410
2553

سلام اضافه وزن دارم (شکم و پهلو دارم)و موی زائد روی چانه دارم رفتم متخصص آزمایش و سونو داد گفتن همه چیز طبیعیه و اصلا کیست نداری ولی متخصص میگه رو به تنبلی تخمدان هستی یه دکتر دیگه هم گفت چیزی دیده نمیشه ولی چون میگی درد شدید پریودی داری پلی کیستیک هستی..و تو اینترنت موی زائد و شکم و پهلو که با رژیم و.. بر طرف نشه پلی کیستیک زده...حالا نظر شما چیه تجربه خودتون رو از تنبلی و پلی کیستیک بگید مرسی

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

ببخشید دیگه اگه یکم طولانی شد

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌

آبجی منم کیست 33 میلی متری داره کسی میدونه چی باید بخوره خوب بشه؟ و دیگه کیست تو بدنش در نیاره.. چی براش خوبه

14 سالشه خواهرم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آبجی منم کیست 33 میلی متری داره کسی میدونه چی باید بخوره خوب بشه؟ و دیگه نزنه چی براش خوبه 14 سالشه ...

ای وای عزیزم..دلیلش چیه که تو این سن کم کیست داره؟

۷ سال نازایی

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
من موی زائد دارم و اضافه وزن و ریزش موی شدیییید درحدی ک کف سرم خالی شده پلی کیستیکم..لعنت بهش

از کجا فهمیدی که پلی کیستیکی؟توی سونو چی نشون داد؟؟منم ریزش مو دارم

ای وای عزیزم..دلیلش چیه که تو این سن کم کیست داره؟

نمیدونم گلم دوسال پیش هم یه کیست داشت ترکید و نیاز به عمل پیدا کرد از اون موقع فهمیدیم کیست میاره همش دل‌درد و حالت تهوع داره

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714
۷ سال نازایی

انشالله زودی نی نی دار شی گلم..پلی کیستیک هستی یا تنبلی تخمدان؟

ورزش کن تا برطرف بشه وگرنه دردسر میشه

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

سلام .صبح به خیر .من لاغرم و اصلا اضافه وزن ندارم ولی موهای صورتم زیاده و پریودمم نامنظم بود که رفتم دکتر و سونو و توی سونو بهم گفتن پلی کیستیک هستی

کاربرای آقا لطفا در تاپیک های من پست نذارید و در سایر تاپیک ها پستم رو لایک و ریپلای نکنید❌
نمیدونم گلم دوسال پیش هم یه کیست داشت ترکید از اون موقع فهمیدیم کیست میاره همش دل‌درد و حالت تهوع دا ...

بنظرم اگه متخصص خوبش نمیکنه پیشه طب سنتی بره خیلی ها راضی بودن انشالله زود خوب بشه واقعا بده

انشالله زودی نی نی دار شی گلم..پلی کیستیک هستی یا تنبلی تخمدان؟

هم پلی کیستیک و هم تنبلی داشتم بعد از ۷ سال نازایی الان نی نی ۴ ماهم پیشم خوابیده

سونو زد پی سی او دگ..همون پلی کیستیک

ببخشید گلم یه سوال دیگه سونوت چه نوعی بود داخلی یا شکمی؟من شکمی رفتم

2706