2733
2734
عنوان

پولم رو میخوام

185 بازدید | 10 پست

شوهرم به زور طلاهام رو ازم گرفت و فروخت ۴۰ میلیون هرکاری کردم طلاها رو ندم نشد که نشد خیلی مقاومت گردم و گریه کردم فایده نداشت الان خیلی دلم میسوزه طلاهام رو دوست داشتم بابام برام خریده بود هر کاری میکنم که پولش رو بگیرم ازش فایده نداره مثلا داره باهاشون کار میکنه ولی من هیچ کاری نمیبینم بیکاره تو حونه

فقط میتونم بگم وای ازدست این مرداااااااااااا

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

چه مرد طماعی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شوهرم ميخواست كار كنه پول نداشت 

منم زميني كه پدرم بهم داده بو فروختم دادم كار كنه

كار كرد و پول گذاشت روش زمين بزرگتر خريد اما به نام خودش ازشم ناراحت شدم گفت ميزنمش به نام تو همشو اما ١ساله كه نزده 

من الان ميخوام طلاق بگيرم گرفتارم كرده مهريه هم نميده

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
من شوهرم ميخواست كار كنه پول نداشت  منم زميني كه پدرم بهم داده بو فروختم دادم كار كنه كار كرد ...

خوبه پیامتو دیدم منم میخواستم زمینمو بفروشم بدم شوهرم کار کنه پیامتون واسم درس عبرت شد.

به مردها خوبی نیومده 

خوبه پیامتو دیدم منم میخواستم زمینمو بفروشم بدم شوهرم کار کنه پیامتون واسم درس عبرت شد. به مردها خو ...

ريسك خيلي بزرگيه من خيلي پشيمونم و فايده نداره 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2738

خوب عزیزم 

اول و اخر پول و طلا و اموال خانمها را شوهر ها میگیرن 

حالا یکی با زبون خوش و قربون صدقه میگیره  یکی با زور یکی هم با کلک 

اگه میخوای برای خودت پول داشته باشی یا نباید ازدواج کنی( که در این صورت احتمالا برادرات ازت میگیرن) یا یواشکی قایم کنی شوهر ت نفهمه

انهایی هم که میگن نه ما شوهرمون کاری به طلای ما نداره

فعلا دلشون خوشه 

شوهره اگه لازم داشته باشه بالاخره میگیره از شون 

حالا الان نگیره چند سال بعد میگیره

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045