2410
2553
عنوان

بچه ها راهنمایی کنین

158 بازدید | 36 پست

سلام خانما.من یه پدر مادر پیر دارم ۷سال پیش تو آپارتمانشون زندگی میکردیم مادرم خیلی تو زندگی ما دخالت میکرد و اکثرا دعوا راه مینداخت.ما از اونجا رفتیم.حالا بعد ۷سال به خاطر اینکه سنشون بالاست و باید کسی مواظبشون باشه از ما خواستن برگردیم.میخوام باهاش از الان اتمام حجت کنم دیگه کارای قبلش رو تکرار نکنه.چجوری بهش بگم که دلش نشکنه

پا تو سن میذارن بدترمیشن طبیعیه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت کنترل کن  گفتن نداره بزار وقتی خواستن دخالت کنن سرموقعش جلوگیری کن

میگن جنگ اول به از صلح آخر.میخوام با زبان ترم و محبت همین اول کاری بهشون بگم فکر کنن من مستاجرشونم.و فقط موقعی که به من نیاز دارن به دادشون میرسم.ولی نمیدونم چجوری بگم دلش نشکنه

2456
آره.حس میکنه میتونه تو تمام زندگی من اظهار نظر کنه

خیلی سخته....

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
وقتی اونجا بودم اگه واسه کاری میرفتم بیرون و در خونه رو قفل میکردم زنگ میزد به من و شوهرم دعوا که به ...

وا....یعنی چی

پس بهتره دیگه نیای پیشش همون دورادور هواشونو داشته باش

2714
شما تصور کن مادر من بدتر از یه مادر شوهره.انقدر که مادر شوهرم به من خوبی کرد مادرم نکرده

عیب نداره گلم چاره ای نداری...خداخیرت بده که عصای پیری پدرومادرت شدی💜

نمیشه اخلاق یه آدم مسنو عوض کنی رو خودت و همسرت کار کن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
عیب نداره گلم چاره ای نداری...خداخیرت بده که عصای پیری پدرومادرت شدی💜

خودم میگم آدما همیشه در حال امتحانن.خدمت به پدر و مادر واجبه همسرمم موافقن بریم اونجا.ولی یه زبون نرم و چندتا حرف موثر لازم دارم که با مادرم درمورد دخالت کردناش بگم    

مثلا چکار کنم.یا چی بگم بهشون

حالا اون مورد قفل یه نمونه کوچیک بود تو هر زمینه ای دخالت میکردن.فکر میکرد چون سنم کم بود هیچی حالیم نیست و باید مدام ایشون زندگی منو دنبال میکرد 

2706