2726
عنوان

بچه ها خواهشا بیاید ....سطح من چجوریه ایا من سطح پاایننم!

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 35 پست
سطح آدمارو شعور و شخصیتشون مشخص میکنه نه درجه علمی و یا املاک پدرشون... شما اگر تو این دوتا سطح ...

ن اون نگفت تو گوشیش دیدم ک خواهرش گفته تو میتونستی با خیلی سطح بالاتر از اینا ازدواج کنی فلان اونم هیچیییییی نگفته خودشم هزار بار گفته من توقع ام خیلی بالا بود چون عاشقت شدم باهات ازدواج کردم منم همش فکرم در گیر اینه من چی کم دارم

همین که نظر بققیه رو می خوای اره سطح پاینی

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اون نگفت تو گوشیش دیدم ک خواهرش گفته تو میتونستی با خیلی سطح بالاتر از اینا ازدواج کنی فلان اونم ه ...

خودش مگه چطوریه؟

چه اجباری بود با خانواده ی اینطوری وصلت کنی اونم تو این سن که هیچ کاری هنوز برای زندگیت نکردی!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

تدریس ریاضی در تمام پایه ها بصورت مجازی و آنلاین

کلی تمرین حل میشه هم تمرینات کتاب بصورت خط به خط با توضیح هم تمرینات خارج از کتاب برای یادگیری بیشتر

کلیه توضیحات بصورت تماس تصویری هست تا علاوه برا یادگیری اشکالات درسی خود را در ضمن توضیح درس بپرسد

ما رو به دوستاتون معرفی کنین😉پیج اینستا sarani.math

2728
سطح بالا و پایین به رفتار و منش و طرز فکر ربط داره 

منم بهش اتفاقا اینو گفتم خیلی عصبی شدم گفتم خواهرت اگه خیلی سطح بالا بود این حرفارو نمیزد حداقل خودش با یکی خیلی بهتر از من ازدواج میکرد شوهرش تعریفی نداره😒😒

نامزدم هم گفت چرا حرص میخوری محلش نده هرکسی نظری داره شاید از نظر توام اون سطح پایینه منم گفتم من اصلا بهش فک نکرده بودم چه برسه ....

مثل فسفود پیتزا و دسر ها و سالادی مختلفی و بلدم از نظر مالی هم بابام چند تا خونخ و چند هکتار زمین و ...

سطح رو از طرز فکر ببین 

الان من سطح خواهر شوهرت رو دریافتم

مگه خودشون جز دانشمندان آکسفورد هستند

ما چون چند سال دوست بودیم دیگه خانواده هامون گفتن باید نامزد کنید ی چهار سال قرار نامزد بمونیم 

عزیزم اگه منظورت از سطح، سطح اجتماعیه اون با درس خوندن و کار خوب داشتن و معاشرت با آدم‌های سطح بالا، برخوردهای بالغانه، تصمیمات درست و امثال این چیزها بدست میاد. برای نصفش هنوز سنت قد نمیده، برای نصف دیگه اش تصمیماتت و رفتارهات بالغانه نبوده. مثلا ازدواج تو این سن! یا تغییر رشته با اینکه میگی درست تو رشته خودت خوبه اما میخوای کنکور انسانی بدی، یا اینکه تصمیم گرفتی ورزشو ول کنی. با هکتار زمین پدرت برای تو شان و شخصیت درست نمیشه. هر چی که از خودت داری هنره. 

الانم به این چیزها فکر نکن. بشین درستو بخون دانشگاه های عالی قبول شی، برای خودت یه جایگاه اجتماعی بسازی، یه کار خوب پیدا کنی و انقدر سطح زندگیت بره بالا که فرصت برای فکر کردن به حرف خاله خانباجی ها نداشته باشی

همین که نظر بققیه رو می خوای اره سطح پاینی

عزیزم من خواستم بگم ببینم چیم کمه تا بر طرفش کنم از نظر قیافه هیکل ک خودش هم بهم میگن خیلی خوبی ولی چند بار این کلمه رو شنیدم میخام بدونم منظورشون چیه والا مگه اینا میشناسن ی نظر میدن میرن من میخام مشکل خودمو بدونم ممنون از شما!!

مگه چند مدل غذا بلد بودن سطح آدم رو بالا میبره؟

یا هر کی پولدارتر باشه سطحش بالاتره؟

ملاک های سطح بالا و پایین این چیزها نیست به نظر من

شاید خواهرشوهرت هم مثل شما در اشتباه باشه و ملاک هاش غلط باشه😉

شاید شعار به نظر بیاد ولی ملاک شعور و انسانیت و فرهنگه

شما اعتماد به نفست پایینه

سنت هم کمه.... 

دنبال راضی کردن بقیه نباش...

سطح آدمارو شعور و شخصیتشون مشخص میکنه نه درجه علمی و یا املاک پدرشون... شما اگر تو این دوتا سطح ...

ببین من ۱۸ سالمه خوب ی ادم ۱۸ ساله دیپلم داره یا پشت کنکور یا دانش اموز ولی هزار بار بهم تیکه انداختن چون خودشون فوق لیسانس اینان  میگن میخواستیم بره داداشمون یکی بگیریم ک فوق داشته باشه ولی اون عاشق تو شد اینجوری نمیگن ولی طرز حرف زدنشون اینجوریه خب من ۱۸ سالمه چطوری باید فوق داشته باشم اینو ی عیب میدوونننن برای من 

ببین من ۱۸ سالمه خوب ی ادم ۱۸ ساله دیپلم داره یا پشت کنکور یا دانش اموز ولی هزار بار بهم تیکه انداخت ...

خود آقا چقدر تحصیلات داره؟

مگه چند مدل غذا بلد بودن سطح آدم رو بالا میبره؟ یا هر کی پولدارتر باشه سطحش بالاتره؟ ملاک های س ...

منم همینه نظرم با شما موافقم خب ولی نامزدم هم چند بار گفته من خیلی توقع ام بالا بود چون عاشقت شدم.... 

خب منم اخلاق رفتارم بد نیس میدونی مخصوصا پیش اونا خیلی خانم رفتار میکنم خب حتی اگه خیلی خوب نباشم اونجا بهترین ورژن خودم هستم ولی خب این حرفو میگن چند بار با تیکه شنیدم هم از خودش هم خواهرش خب همش به این فکر میکنم منظورشون چیه میفهمی 

مگه چند مدل غذا بلد بودن سطح آدم رو بالا میبره؟ یا هر کی پولدارتر باشه سطحش بالاتره؟ ملاک های س ...

من نگفتم سطح ادم بالا میبره گفتم اینارو بلدم اینجوریم چیم کمه از نظر اخلاقی خب اره بعضی از رفتارام بد ولی باز پیش اونا همیشه سنجید رفتار کردم

خود آقا چقدر تحصیلات داره؟

دانشجو فوق خونه داره ماشین نداره ولی میخره کارم پارتیشون خیلی قویه چند وقت پیش توی بخش تعمیرات دستگاه های بیمارستان و تنظیمشون بیمارستان استخدامش کرد حقوقشم بالا بود مهندس هسته ای میخونه ولی باباش گفت نرو چون هم دور بود هم ب نظر باباش حقوقش کم بود ۶ تومن بود

الان دانشجوعه و کارای باباشو انجام میده مرغ داری اینا دارن مثلا خوراک مرغارو وارد میکنه یا قرار داد میبنده اینا اینجور کارا

دانشجو فوق خونه داره ماشین نداره ولی میخره کارم پارتیشون خیلی قویه چند وقت پیش توی بخش تعمیرات دستگا ...

خب یه دانشجوی بیکار چه توقعی داشته مثلا!

از نظر من هر دو در یک سطحین.

شما که اشتباه کرده و واقها بچه بودی که وقتت رو تلف همچین آدمی کردی.

خودشم به نظرم هنوز عاقل نیست که مدام بگه من چیز دیگه میخواستم اما با تو موندم!

2706