2726

۱۸ سالمه سال اخرم یعنی پشت کنکوری درسم خوبه اما میخام کنکور انسانی بدم ک هیچی ازش سز در نمیارم ولی خودمو میخام تا ۷ ماه دیگ برسونم ب کنکور.... این از وضعیت درسیم

وضعیت قیافم هم معمولی از نظر خودم ولی از نظر بقیه خوب هستم و خیلی خوش هیکل قدم ۱۶۶ وزنم ۵۴ 

زبان در حد متوسط بلدم زبانم خیلی خوب بود ولی ولش کردم داره یادم میرع 

ورزشکار بودم حررفه ای تکواندو رو دنبال کردم قرار بود دان بگیرم ک رد شدم از ازمونش دیگ ازمون ندادم و چون حجم درسام زیاد بود ول کردم ی ۴ سال کار کردم

هنر دستم طراحی نقاشی و اینا در حد متوسط و طراحی رو شیشه در حد عالی بلدم

غذا غذای های

الان این چیزایی که گفتی ربطی به سطح بالا و پایین نداره

بشین برای کنکور خوب بخون

ورزش رو هم کاش ول نمیکردی

کلا انگار حوصله ات نمیکشه یک کاری رو تا آخرش بری، روی این مشکلت کار کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل فسفود پیتزا و دسر ها و سالادی مختلفی و بلدم

از نظر مالی هم بابام چند تا خونخ و چند هکتار زمین و مغازه داره

بعد خواهر شوهرم برگشته ب نامزدم گفت سطح بالاتر ازدواج میکردی من سطحم پایینه اصلا خیلی بهم بر خورد کلن فکرم این شد من چی کم دارم

2728
مثل فسفود پیتزا و دسر ها و سالادی مختلفی و بلدم از نظر مالی هم بابام چند تا خونخ و چند هکتار زمین و ...

خواه شوهرت پی پی میخوره ، حالا انگار داداشش چه عنی هس :/ ملت چه افاده ای شدن 

ب نظرتون من چی کم دارم خب ازدواج نکردن ولی کیک و پنکیک و دسر های خیلی زیادی بلدم غذام فسفود مثل لازانیا پیتزا و فلافل و در حد عالی درس میکنم خانوادم هم تحصیل کردن یعنی خواهرم دو تا اجی دارم همش فکرم اینه چرا همچین حرفی زده زیادم باهاش برخورد نداشتم رفتارمم خوبه یعنی پیش اونا خیلی حواسم هس

سطح آدمارو شعور و شخصیتشون مشخص میکنه نه درجه علمی و یا املاک پدرشون...

شما اگر تو این دوتا سطح خوبی داری نگران حرف خواهر شوهرت نباش چون قطعا خواسته یه چیزی بگه!

در ضمن همسرتم باید مدیریت روابط رو یاد بگیره  که اینو به شما انتقال نده!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
مثل فسفود پیتزا و دسر ها و سالادی مختلفی و بلدم از نظر مالی هم بابام چند تا خونخ و چند هکتار زمین و ...

اعتماد به نفس کم داری.

خواهر شوهرت به نامزدت گفته و اون وقت کی به تو گفته؟

چرا اینقدر زود ازدواج کردی 

۱۸ ساله هنوز وقت درس خوندنته

ب نظرتون من چی کم دارم خب ازدواج نکردن ولی کیک و پنکیک و دسر های خیلی زیادی بلدم غذام فسفود مثل لازا ...

آشپزی ربطی به سطح نداره!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706