1874
1955

دیشب زود خوابیدم ، ساعت۶هم گوشی شوهرم زنگ خورد هردو بیدار شدیم دیگه نخوابیدم🥰

می‌خوام برم دستشویی حال ندارم😐

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰

بیدارشدم واسه نماز 

صبحانه هم خوردم

یه چرخ بزنم دنیای مجازی دوباره بخوابم

درددلم رو بشنو که حالمو بدونی هیچوقت اینو نخواستی که قدرمو بدونی من آرزو میکردم که همزبونت بشم امید اینو داشتم که سایبونت بشم چقدر که وقت و بی وقت بپای تو نشستم فقط ترو میدیدم دوچشمامو می بستم هیچوقت باهام نموندی اما بپات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم وقتی ازم دوربودی دنیای من سیاه بود زنده بودم ولیکن زندگیم تباه بود              وقتی که برمیگشتی دلم برات میلرزید برای من یه دنیا برگشتنت می ارزید نموندی و نخواستی شادی برام بیاری دستای آشناتو تو دست من بذاری هیچوقت باهام نموندی اما به پات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم.....

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967
بچه ام شیر دادم خوابم نبرد

دقیقا منم همینطور😊

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 یه صلوات بفرستی... مرسی😍😚

میخوام برم ازمایش گلوکز دارم امروز

از الان گشنم شده😩

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت

من یه آدم بی خانه رو نگه داری میکنم الان رفت سرکار با صداش بیدار شدم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
1976
میشه سر نماز منم دعا کنید؟

عزیز دلم اگه قابل باشم چشم 💜

انشالله حاجت رواشی💗

درددلم رو بشنو که حالمو بدونی هیچوقت اینو نخواستی که قدرمو بدونی من آرزو میکردم که همزبونت بشم امید اینو داشتم که سایبونت بشم چقدر که وقت و بی وقت بپای تو نشستم فقط ترو میدیدم دوچشمامو می بستم هیچوقت باهام نموندی اما بپات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم وقتی ازم دوربودی دنیای من سیاه بود زنده بودم ولیکن زندگیم تباه بود              وقتی که برمیگشتی دلم برات میلرزید برای من یه دنیا برگشتنت می ارزید نموندی و نخواستی شادی برام بیاری دستای آشناتو تو دست من بذاری هیچوقت باهام نموندی اما به پات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم.....

شوهرم رف عمل😰

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاتحه واسه مامان جوانم🙏🏽خدا جونم مواظب تو دلیم باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼🙏🏽   خدا جونم ازت خواهش میکنم دامن دوست عزیزم فاطمه هم سبز بشه الهی آمین💚🤲🏼خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است مامان😔🖤  
1718