1874
1955
عنوان

یه ثانیه تشریف بیارین

105 بازدید | 15 پست

اگه کسی تو واتساپ بهتون پیام بده و پیامشو پاک کرده باشه، 

و اون شخص هم خاهرتون باشه و اصلا و ابدا هم صمیمی نباشید باهم😑، 

پیام میدید که چی رو پاک کرده بوده؟ 

یا اینکه نه پیام نمیدید که چی‌ رو پاک کرده بوده؟ 

کدومش؟ گزینه 1 یا 2؟ 

لطفا بگید،، ممنونم. 

جواب تباه ها خاموشیست😉   از نام کاربریم متنفرم😬 اون لحظه عجله داشتم، هرچی میزدم قبول‌ نمیکرد، منم این لامصبو زدم🤦‍♀️😹       تو تاپیکای جالب تگم کنید😉👌🏻🤪😎
خب وقتی صمیمی نباشم پیام نمیدم

مرسی عزیزم 

جواب تباه ها خاموشیست😉   از نام کاربریم متنفرم😬 اون لحظه عجله داشتم، هرچی میزدم قبول‌ نمیکرد، منم این لامصبو زدم🤦‍♀️😹       تو تاپیکای جالب تگم کنید😉👌🏻🤪😎

خان خود را برای عید زیباتر کنید

اصلا پیگیر نمیشم

درددلم رو بشنو که حالمو بدونی هیچوقت اینو نخواستی که قدرمو بدونی من آرزو میکردم که همزبونت بشم امید اینو داشتم که سایبونت بشم چقدر که وقت و بی وقت بپای تو نشستم فقط ترو میدیدم دوچشمامو می بستم هیچوقت باهام نموندی اما بپات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم وقتی ازم دوربودی دنیای من سیاه بود زنده بودم ولیکن زندگیم تباه بود              وقتی که برمیگشتی دلم برات میلرزید برای من یه دنیا برگشتنت می ارزید نموندی و نخواستی شادی برام بیاری دستای آشناتو تو دست من بذاری هیچوقت باهام نموندی اما به پات نشستم زخم زبون شنیدم غرورمو شکستم.....
1983

من میگم خواستم پیام رو ازسمت خودم پاک کنم دستم خورد

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم

نمیگم شاید اشتباه پیام داده باشه واسه خودم پیش اومده

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت.
1967
اگه میخواست بدونی چی فرستاده که پاکش نمیکرد

آفرین👌🏻 بعضیا ولی میپرسن😹

کارت بیشتر از یک ثانیه شد که  الان چیکار کنم تاپیکای دیگه رفت رو هوا    

برو تاپیکای دیگه 👋🏻😹

سلام عزیزم چرا باهم صمیمی نیستید اگه بینتون دعوا یا کدورتی پیش اومده و باعث دوریتون شده به نظر من خواهرت هست وارزش داره که پیگیر باشی ...ووگه نه به صلاحتون هست این دوری بینتون باشه پس پیگیر نباشید ولی دنیا ارزش نداره میتونی در حد خیلی معمولی مدیریت کنی تا این حساسیت ها از بین بره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم چرا باهم صمیمی نیستید اگه بینتون دعوا یا کدورتی پیش اومده و باعث دوریتون شده به نظر من خو ...

سلام عزیزم ایشون با من بدرفتاری میکنن و این تاپیک هم بحثش چیز دیگس🌹🌹🌹

1976