1874
1959
عنوان

هفته ۳۵ بارداری

179 بازدید | 20 پست

سلام دوستان هفته ۳۵ بارداری هستم کیا میدونن اگه جنین به هر علتی بخواد به دنیا بیاد الان خطر داره و باید بره تو دستگاه یا خطر گذشته یا واسه زایمان طبیعی دکار ۱ بهمن ماه رو تاریخ زده آیا امکان داره زودتر بشه دردم‌؟؟؟از علائمتون هم بگید تو این هفته کسایی که هستن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزم استرس نداشته باش توی دستگاه نمیره 

دوستم یکماه پیش بچش ۳۵ هفته به دنیا اومد و فردای زایمانش مرخصشون کردن 

روزای آخر بارداریتو با خیال راحت بگذرون که انشاالله و به زودی جوجتو بغل میکنی🌹🌸❤

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 یه صلوات بفرستی... مرسی😍😚

نه‌گلم‌هفته‌ی‌پیش‌یکی‌ازاقوام‌مازایمان‌کردتو۳۵هفته‌فرداش‌هم‌مرخص‌شدنگران‌نباش‌گلم‌اگه‌بچه‌رسیده‌باشه‌تودستگه‌نمیره‌‌ان‌شاالله‌که‌بسلامتی‌زایمان‌کنیم‌منم‌تو۳۰‌هفته‌هستم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نمیدونم من الان هفته ۳۳ هستم. یکی میگه بعد ۳۴ هفته دیگه بچه رو دستگاه نمیزارن یکی میگه بعد از ۳۶ هفته. ان شالله که سر موقع زایمان کنی عزیزم. من خودم چون عفونت گرفتم این هفته و بهاطر دردهایی که هر از گاهی سراغم میاد دیروز دکترم تصمیم گرفت که ریسک نکنه و امپول بتامتازون و واسه تشکیل ریه بده. من دوست نداشتم امپول و بزنم ولی مجبورم به حرف دکتر گوش کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1965
نمیدونم من الان هفته ۳۳ هستم. یکی میگه بعد ۳۴ هفته دیگه بچه رو دستگاه نمیزارن یکی میگه بعد از ۳۶ هفت ...

من از خیلی وقت پیش آمپول بتامتازون رو تزریق کردم و داروی ایزوپرین هم روزی ۲ تا میخورم ولی خیلی هفته های سختیه مخصوصا هفته ۳۴‌بارداریم افتضاح بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ۳۵ هفته دستگاه نمیخواد برو بدون استرس آماده باش سلامت بغلش کنی

من تو اطلاعاتم تو نی نی سایت تاریخ زایمانم رو زدم وقتی مطلبی میزرام مثل شما میزنه چند هفته به زایمانم باقی مونده ؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1984
من تو اطلاعاتم تو نی نی سایت تاریخ زایمانم رو زدم وقتی مطلبی میزرام مثل شما میزنه چند هفته به زایمان ...

تو همون صفحه مربوط به اطلاعات خودت یه قسمت هیت به اسم تیکر اونجا رنگشو انتخاب کن میاد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1974
یکیشون حالش خوب بود یکی ریه اش تشکیل نبود و کم وزن

برای تشکیل ریه دکترتون مگه بهتون آمپول بتامتازون نداده بود که تو دوران بارداریتون تزریق کنید؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از خیلی وقت پیش آمپول بتامتازون رو تزریق کردم و داروی ایزوپرین هم روزی ۲ تا میخورم ولی خیلی هفته ...

چون بتامتازون زدی احتمال زیاد دستگاه نره اما خب وزن ایناشم خیلی مهمه واسه دستگاه نرفتن،ان شاءا... به موقع دنیا میاد چون به هرحال زیر ۳۷ زود رس حساب میشه و خوب نیس

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ تولــد یکسـالگی محمّـدرضــا جـونم⁦♥️⁩                               دوستای گلم اگه ممکنه واسه سلامتی گلپسرم یه صلوات بفرستین⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩
1718