2726
عنوان

کرونا

105 بازدید | 5 پست

، کیانوش جهانپور در حساب توییتر خود نوشت: اولین واکسن ایرانی کووید ۱۹ موفق به اخذ کد اخلاق از کمیته ملی اخلاق در پژوهش شد.

این طرح پژوهشی با عنوان کارآزمایی بالینی بررسی بی خطری و ایمونوژنیسیتی واکسن غیرفعال کووید ۱۹ در جمعیت سالم برای مطالعه فاز یک، کد اخلاق گرفته است.

جهانپور همچنین در توییت دیگری نوشت: واکسن غیرفعال شرکت شفا فارمد به عنوان اولین واکسن ایرانی کووید 19 با دریافت کد اخلاق عملا وارد فاز مطالعه بالینی شد.

کاربراقا هستم

همه کشورا واکسن شو کشف کردن چندتا تایید شدن مردمشون واکسیناسیون شروع کردن ایران تازه وارد مرحله انسانی شده مداممم میگن به خود میبالم به چیت میبالی اسکول امار فوتیها😔😔😔😑😑😑

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
همه کشورا واکسن شو کشف کردن چندتا تایید شدن مردمشون واکسیناسیون شروع کردن ایران تازه وارد مرحله انسا ...

واکسن ایرانی هم تست شده منتظره نتایجش هستن اعلام کنن..یکی ازبهترینها هست

کاربراقا هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدامیدونه قراره با این واکسنا چه بلایی سرمون بیارن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

سلام واکسن ایرانی ؟؟؟؟ باور میکنین که ایرانیه ؟؟؟ حتما مثل ساخت ماهواره که بومی بود !!!😎🤨

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
سلام واکسن ایرانی ؟؟؟؟ باور میکنین که ایرانیه ؟؟؟ حتما مثل ساخت ماهواره که بومی بود !!!😎🤨

سلام صبحتون بخیرفعلا که میگن ایرانیه..نجات پیداکنیم.اصلا..افریقایی

کاربراقا هستم