2737
2739
عنوان

رفلاکس بچم خستم کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 53 پست
چرا شدید بود ولی چون شیر مادر میخورد تغذیه اش کلا زیرنظر گرفتیم حتی گر یکم کره و یا آجیل میخورد سریع ...

بجه شما خفیف بوده ربطی نداره به دارو بجه دوست منم معتقد بود نباید بهش دارو بده تا 1 سال و5 ماهگی باهاش بود تازه الان داره دارو میده😊

اوکی حتما همینطوره ولی همیشه بالا میاورد 

انشاءالله همه فرشته آسمونی اینطور نشن و زودتر خوب شن 

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا الرژی هم داره. بادوم و تخم مرغ و لبنیات میدی؟

قبلا میدادم. ولی الان بیست روزه حریره بادوم و زرده نمیدم. لبنیات هم که خودش نمیخوره

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
داروی رفلاکس باید مرتب دادهدبشه که درمان بشه نه اینکه یه روز بخورهدیه روز نه عرق نعنا بادوم سویا لب ...

هر روز میخوره دختر من.ولی هیچ فایده ای نداشته. از دو ماهگی تا الان تحت نظر دکتر بوده. 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2731
عین پسر من یدونه برنج از غدای سفره بخوره عق میزنه هرچی بوده باشه تو دلش بالا میاره

انقد دلم میخواد کته نرم بخوره .ولی نمیشه

دور از جون بچت بچه دختر عمو منم همین وضعیت رو داشت هرچی میخورد بالا میورد و هیچ دکتری نمیفهمید و میگ ...

ای خواهر😭😭😭😭 دسترسی به جایی که عکس معده بگیریم ندارم جای خودمونم نداره

اوکی حتما همینطوره ولی همیشه بالا میاورد  انشاءالله همه فرشته آسمونی اینطور نشن و زودتر خوب شن ...

بالا اوردن تنها نشانه ی ریفلاکس نیست

اکثر بچه ها شیر که زیاد میخورن بالا میارن قسمتیش رو

ریفلاکس علایم دیگه داره

2738