2733
2734
عنوان

رفلاکس بچم خستم کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 53 پست
عزیزم  نمی تونی دمنوش نعنا بخوری یا عرق نعنای اصل یا کلا با گیاهی کنترلش کنی؟

دمنوش نعناع دکتر طب اسلامی گفت بدین بهش میدم. شیرخشک ضدرفلاکس میخوره

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمپرازول مصرف کرده و داروهای دیگه. سرشم بالا میگیرم اکثرا. بازم بالا میاره. الان نه ماهشه بدتر شده ب ...

شیرش روعوض کن .دخترعموشوهرم اینطوربودیه شیرمیدادن به شدت غلیظ بوددرحدسریلاک اسمش یادم رفته

2731
شیرش روعوض کن .دخترعموشوهرم اینطوربودیه شیرمیدادن به شدت غلیظ بوددرحدسریلاک اسمش یادم رفته

الان باز بیومیل میخوره بازم همونه

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
نعناع برای ریفلاکسی ها خوب نیست

نمیدونم چیکار کنم از دکتر متخصصش آبی گرم نشد گفتم طب اسلامی امتحان کنم. فرقی هم نکرده

2738
همیشه بعد شیر و غذا عین اون اولای نوزادی نگهش دار تا عارق بزنه گیریپ میکسچیر بده غذا نرمتر بده بهش ...

غیر از گیریپ میکسچر که گفتی بقیه موارد انجام دادم 

ببین دارو رو‌ بایدبدی شیر خشک مخصوص و ضد الرژی لبنیات و کوشت قرمز و سویا بهش نده

سویا و لبنیات که تا حالا نخورده. دارومیدم . گاهی دمنوش نعناع.ولی خب چه فایده

2706