2737
2734
عنوان

رفلاکس بچم خستم کرده😔

303 بازدید | 53 پست

مدام بالا میاره . عوق میزنه و بالا میاره😔 نه ماهشه وزنش خیلی کمه. دکتر چند بار بردیمش تو این کرونا با ترس و لرز بلکه خوب بشه ولی فایده نداشته. الانم تو این وضعیت آدم جرات نمیکنه بره شهر دیگه. 😔 ای خدا

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه بعد شیر و غذا عین اون اولای نوزادی نگهش دار تا عارق بزنه

گیریپ میکسچیر بده

غذا نرمتر بده بهش

پسر من یک سالشه با همین روش ها کنترل کردم

روغت و چیزای چرب نده بهش

پدیلاکت بده بهش

2731

من بچم هیچی تو معدش نمیموند یه دکتر خیلی خوب پیدا کردم یه لیست نوشت بهم داد اینارو که نخوردم بچم خوب شد 

سویا.کنجد و فراورده هاش مثل روغنو ارده.بادام.کلا لبنیات حتی بستنی.اینارو یمدت قطع کن اگه بهتر شد بعد یکی یکی امتحان کن ببین به کدوم حساسه دختر منکه الان ۲ سالشه هنوز به سویا حساسه

2738
باید دکتر براش شربت رانیتیدین و قرص تجویز کنه  سرشو همیشه بالاتر از بدنش بزار

آمپرازول مصرف کرده و داروهای دیگه. سرشم بالا میگیرم اکثرا. بازم بالا میاره. الان نه ماهشه بدتر شده بهتر نشده

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
اها دکتر دوماه قرص امپرازول هم داد.  تو سایت زوپ از دکتر مقدادی وقت بگیر مشورت کن

دختر منم آمپرازول مصرف کرده. بدتر میشد بهتر نمیشد

من بچم هیچی تو معدش نمیموند یه دکتر خیلی خوب پیدا کردم یه لیست نوشت بهم داد اینارو که نخوردم بچم خوب ...

منظورت شیر خودته؟ من دخترم کلا شیرخشک ببلاک که مخصوص رفلاکسمیخوره ولی بازم زیاد بالا میاه

2706