2726
عنوان

من 14 ساله طلاق گرفتم چرا فامیل هنوز ازش میپرسن

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی میپرسن ازت ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
والا همه کوجیکتر من رفتن سر زندگیشون خوشبختن همسن های من 3.4 تا بچه دارن خونه ماشین پول من از همه بد ...

بالاخره یه چیزی داری که بهت حسادت کنن ،شک نکن چون خودشون رو پایینتر ازت میبینن میخوان اینجوری بکوبنت

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

مثلا یه بار طرف فامیل های مامانم بودیم مامانم گفت شوهر عمم گفته میخوای چیکار کنی زودتر تمومش کن واینا منم یه جوری که بقیه هم متوجه بشن گفتم به کسی چه ربطی داره کی میخوام تمومش کنم مگه من درمورد زندگیه اونا میپرسم که اونا اینقدر پیگیرن زندگیه خودمه به هیچکسی هم ربطی نداره از اون موقع تا الان خدارو شکر ساکتن

بنظرم چون ازدواج نکردی فکر میکنن فکرت پیششه به همون خاطر حرفش رو پیش میکشن 

مثلن پیش خودشون میخان خوبی کنن به هم برگردید 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
وای خدا نکنه ی هرزه ای بود دومی نداشت

اون حرفم فان بود

چرا ازدواج نکردی

بگو تو با شوهرت که زندگی میکنی انقدر خبرشو نمیگیری که از شوهر سابق من میپرسی 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
مثلا یه بار طرف فامیل های مامانم بودیم مامانم گفت شوهر عمم گفته میخوای چیکار کنی زودتر تمومش کن واین ...

سختی خودمون کم بود این افکار مسخره هم هست ول کن تیستن 

درخواست دوستی ندید 
2706