2726
عنوان

رسیدن به آروز ها بانماز

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 41 پست
من لیاقتشو ندارم قربونت برم . هشت سال با یکی دوست بودم دیشب قرار شد عقد کنیم انشاالله تا چند ماه دیگ ...

عزیزم میشه برمنم دعاکنی😔

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اول راهنمایی به اینور نماز میخونم الانم۲۲سالمه گاهی حاجتمو داده گاهی نداده ولی من هرچی حکمتش باشه رو با جون دل میپذیرم.و باوردارم خدابرا بنده اش بد نمیخواد.البته خیلی چیزا بهم نداده خیلی چیزایی ک داشتمو ازم گرفته ولی اینقدر دوسش دارم ک هرچی خواست خدا باشه خواسته منم هست پس شکرش

من نمازمو میخونم، ولی خاک توسرم کنن که گناهم میکنم

فکرکنم بخاطر همینه که خدا حاجتمو نمیده😭😭😭 ولی از حرف یه‌کاربر خوشم اومد، گفت بخاطرخدا ازیچیزایی بگذر

ان شاءالله که توبمو قبول کنه وحاجتمو بده

2728
منم توبه کردم و نماز میخونم منتظر جوابم 

آفرین فقط ناامید نشو . شیطان خیلی از توبه کننده ها بدش میاد . تو بدترین حالت بگو خدایا من به بزرگی و مهربونیت امید بستم ناامیدم نکن . لعنت بر شیطان زیاد بگو میگن شیطونو زخمی میکنه . لعنتی خیلی توبه کننده هارو اذیت میکنه 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
عزیزم میشه برمنم دعاکنی😔

از امام زمان بخواید براتون دعا کنه من کی ام . من صلوات میفرستم همیشه میگم یا امان زمان این صلواتا کمه ولی از ته دلمه هدیه به شما در عوض شما برام دعا کنید . میدونید که صاحب الامر یعنی چی؟ یعنی آرزوهاتون دست ایشونه و تمام امور این دنیا .براتون صلوات هدیه کردم به امان زمان 😘

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
از امام زمان بخواید براتون دعا کنه من کی ام . من صلوات میفرستم همیشه میگم یا امان زمان این صلواتا کم ...

مرسی عزیزم ولی خداگفته دعادرحق هم اجابتش سریع تره یاامام زمان ممنون حاجت روابشی ان شاءالله 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
مرسی عزیزم ولی خداگفته دعادرحق هم اجابتش سریع تره یاامام زمان ممنون حاجت روابشی ان شاءالله 

بله من دعا در حق همدیگه رو قبول دارم واسه دعا کردن خودم گفتم اینجوریم شمام هم خودتون دعا کنید هم از امام زمان بخواهید براتون دعا کنن چون دعاشون مستجابه .

من دخترخاله هام خیلی با کلاسن ، تیپ هم خفن میزنند ینی هر کی ببینه با خودش میگه اینا حتما کلی دوست پس ...

فقط بخاطر اینکه اینچیز ها رو خدا بهت بده قصد نماز خوندن داری؟

اگه نشد تو ذوقت نمیزنه؟ 

بله من دعا در حق همدیگه رو قبول دارم واسه دعا کردن خودم گفتم اینجوریم شمام هم خودتون دعا کنید هم از ...

مرسی😍

مرسی😍

فدات شم برات دعا کردم انشاالله به تمام آرزوهات کمتر از مدت مد نظرت برسی ولی صبر کنی خدا بهتر از آرزوتو میده 

فقط بخاطر اینکه اینچیز ها رو خدا بهت بده قصد نماز خوندن داری؟ اگه نشد تو ذوقت نمیزنه؟ 

آرامش روحی پیدا میکنم ..  میدونم اگه نمازمو ترک نمیکردم خیلی از اشتباهات امروزمو توو زندگیم نمیکردم .. 

فدات شم برات دعا کردم انشاالله به تمام آرزوهات کمتر از مدت مد نظرت برسی ولی صبر کنی خدا بهتر از آرزو ...

توکل برخداهمچنین عزیزم⚘⚘

2706