2410
2553
عنوان

رسیدن به آروز ها بانماز

371 بازدید | 41 پست

اگه تاپیک من و خوندین لطفااااا جوابمم بدین

دوستم نماز میخونه و هرچی میخواد همون براش میشه

خودمم هربار نماز خوندم خدا بهم خواستمو داده

هست کسی که مثل ما بانماز خواستشو خدا داده؟

برامون تعریف کنید انگیزه شه برای همه

بعضی وقتا شده ولی اکثرا نه... فک نمیکنم همچین موردی باشه که هر چی از خدا خواست بهش بده میشه خوشبخت عالم دیگه این دنیا امتحان نمیده که

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من یه مدت خیلی معتقدبودم به نماز اول وقت ومیخوندم تو سن ۱۳ تا ۱۵ سالگی بودم فکر کنم وآرزوم این بود خدا بهمون یه خونه بده ما پولمون درحد یه خونه ۷۰-۸۰ متری بود ولی خدا بهمون به خونه ۱۲۰ متری تو همون منطقه داد ولی الان چند وقته متاسفانه نمیخونم دیگه کلا بی اعتقاد شدم

2714
چی بود خواستت؟برامن دعا میکنی؟😔

من لیاقتشو ندارم قربونت برم . هشت سال با یکی دوست بودم دیشب قرار شد عقد کنیم انشاالله تا چند ماه دیگم عروسیمه . کلا یک سال ایناس نماز میخونم و خدارو میشناسم قبلش وضعم خراب بود . تازه طرفمم خیلی آسه . هرچی میخوایید از خدا بخوایید بهتون میده ولی خودتونم از یه چیزایی بخاطر خدا بگذرید اینجوری زودتر میده . من یه گناهمو گذاشتم کنار نمازم خوندم معجزه آسا کارام جور شد بعد ۸ سال، تاپیکمو بخون مشکلمو نوشتم . برات دعا کردم گلم . 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

مگه نماز رو بخاطر خواسته هاتون باید بخونید؟؟؟؟؟؟؟؟

نماز رو فقط باید بخاطر خود خدا خوند بدون هیچ چشم داشت .البته نظر من اینه ..

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
بله من مدت کوتاهیه میخونم دیشب خواستمو بهم دادن 

خداروشکر

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

من دخترخاله هام خیلی با کلاسن ، تیپ هم خفن میزنند ینی هر کی ببینه با خودش میگه اینا حتما کلی دوست پسر دارن اما نماز تهجدشون قضا نیست تلاوت قرآن همیشه ‌‌ .. تحصیلات عالیه دارن خوشگلن پولدارن ینی همه چی خدا بهشون داده خیلی دخترای خوبین .. قشنگ مصداق با خدا باش پادشاهی کن اینا هستن الانم پیگیر خارج رفتن هستن .. منم الان پریودم با خودم عهد کردم بعد پریود حتما نمازامو بخونم 

2706