1874
1959
عنوان

رسیدن به آروز ها بانماز

354 بازدید | 41 پست

اگه تاپیک من و خوندین لطفااااا جوابمم بدین

دوستم نماز میخونه و هرچی میخواد همون براش میشه

خودمم هربار نماز خوندم خدا بهم خواستمو داده

هست کسی که مثل ما بانماز خواستشو خدا داده؟

برامون تعریف کنید انگیزه شه برای همه

بعضی وقتا شده ولی اکثرا نه... فک نمیکنم همچین موردی باشه که هر چی از خدا خواست بهش بده میشه خوشبخت عالم دیگه این دنیا امتحان نمیده که

باز میشه این در ...صب میشه این شب... صبر داشته باش😙😙😙 میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی 😍❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من یه مدت خیلی معتقدبودم به نماز اول وقت ومیخوندم تو سن ۱۳ تا ۱۵ سالگی بودم فکر کنم وآرزوم این بود خدا بهمون یه خونه بده ما پولمون درحد یه خونه ۷۰-۸۰ متری بود ولی خدا بهمون به خونه ۱۲۰ متری تو همون منطقه داد ولی الان چند وقته متاسفانه نمیخونم دیگه کلا بی اعتقاد شدم

1983
چی بود خواستت؟برامن دعا میکنی؟😔

من لیاقتشو ندارم قربونت برم . هشت سال با یکی دوست بودم دیشب قرار شد عقد کنیم انشاالله تا چند ماه دیگم عروسیمه . کلا یک سال ایناس نماز میخونم و خدارو میشناسم قبلش وضعم خراب بود . تازه طرفمم خیلی آسه . هرچی میخوایید از خدا بخوایید بهتون میده ولی خودتونم از یه چیزایی بخاطر خدا بگذرید اینجوری زودتر میده . من یه گناهمو گذاشتم کنار نمازم خوندم معجزه آسا کارام جور شد بعد ۸ سال، تاپیکمو بخون مشکلمو نوشتم . برات دعا کردم گلم . 

برای خودتون و خانوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنییییددد 😁‌
1967
بله من مدت کوتاهیه میخونم دیشب خواستمو بهم دادن 

خداروشکر

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به آزادی و آرزوم برام پنج تاصلوات بفرستين💔تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين💔

من دخترخاله هام خیلی با کلاسن ، تیپ هم خفن میزنند ینی هر کی ببینه با خودش میگه اینا حتما کلی دوست پسر دارن اما نماز تهجدشون قضا نیست تلاوت قرآن همیشه ‌‌ .. تحصیلات عالیه دارن خوشگلن پولدارن ینی همه چی خدا بهشون داده خیلی دخترای خوبین .. قشنگ مصداق با خدا باش پادشاهی کن اینا هستن الانم پیگیر خارج رفتن هستن .. منم الان پریودم با خودم عهد کردم بعد پریود حتما نمازامو بخونم 

1974
من لیاقتشو ندارم قربونت برم . هشت سال با یکی دوست بودم دیشب قرار شد عقد کنیم انشاالله تا چند ماه دیگ ...

عزیزم میشه برمنم دعاکنی😔

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به آزادی و آرزوم برام پنج تاصلوات بفرستين💔تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين💔

من از اول راهنمایی به اینور نماز میخونم الانم۲۲سالمه گاهی حاجتمو داده گاهی نداده ولی من هرچی حکمتش باشه رو با جون دل میپذیرم.و باوردارم خدابرا بنده اش بد نمیخواد.البته خیلی چیزا بهم نداده خیلی چیزایی ک داشتمو ازم گرفته ولی اینقدر دوسش دارم ک هرچی خواست خدا باشه خواسته منم هست پس شکرش

خدایا کمکم کن که آرزوهام حسرت نشه🤍

من نمازمو میخونم، ولی خاک توسرم کنن که گناهم میکنم

فکرکنم بخاطر همینه که خدا حاجتمو نمیده😭😭😭 ولی از حرف یه‌کاربر خوشم اومد، گفت بخاطرخدا ازیچیزایی بگذر

ان شاءالله که توبمو قبول کنه وحاجتمو بده

💖💖 وَ قُلْتَ اُدْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ وَقُلْتَ وَ إِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذَادَعَانِ و نيز گفتي: ❤❤<مرا بخوانيد تا شما را اجابت كنم>، وگفتي: <هرگاه بندگانم از تو درباره من بپرسند، پس به يقين من به آنان نزديكم، دعاي دعا كننده راهرگاه دعا كند پاسخ مي دهم❤❤
منم توبه کردم و نماز میخونم منتظر جوابم 

آفرین فقط ناامید نشو . شیطان خیلی از توبه کننده ها بدش میاد . تو بدترین حالت بگو خدایا من به بزرگی و مهربونیت امید بستم ناامیدم نکن . لعنت بر شیطان زیاد بگو میگن شیطونو زخمی میکنه . لعنتی خیلی توبه کننده هارو اذیت میکنه 

برای خودتون و خانوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنییییددد 😁‌
1718