2410
2553
عنوان

چه خانمی خاصه!!! آموزنده!!!!

268 بازدید | 24 پست

از نظرتون چه کسی خیلی خاصه؟؟؟؟

ب نظرتون چه ویژگی های خوبن

ویژگی های خوبی ک خودتون دارید یا اطرفیانتون بگید:)

بچه ها لطفا همتون بگید چون اموزندس

چطور ی خانم خاص باشیم !!!!*

کلن ب نظرتون اون ادمی ک خیلی خاصه اطرفتون چجوریه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

به نظر خودم 

شخصیه  که آدم راحت و خنده رویی باشه اما به هر خرو سگی رو نده در عین حال با شخصیت و با شعور باشه یعنی تا درباره ی چیزی ازش نظر نخواستن نظر نده و خانوم و مهربون باشه اما در شرایطشم جدی باشه و مقتدر 

و اینکه یه شغل هم داشته باشه 

دیگه اگه همچین خانومی باشه خودم میرم میگیرمش

2714

اینو از ی حا دیگ برداشتم ب نظرم قشنگه حرفاشون ووو...

مثلا تو جمع لبخند بزن و بیشتر سکوت کن، خلاصه جواب بده ولی با معنی... لبخندای خاص بزن، اصلا بلند نخند، وقتی میخوای نگاهتو از چیزی بگیری سرتو نچرخون،بلکه چشماتو به جهت دیگه بچرخون...صداتو اروم و لطیف کن، وقتی تو خیابون راه میری، تند قدم برندار ولی محکم و با جذبه و با سر بالا و چشمایی که به روبه رو خیرس، قدم بزن...وقتی با کسی حرف میزنی تو عمق چشماش خیره شو و چشماتو کمی جمع کن،تا حالت خمار بگیرن، شخصیتتو قوی کن، بگو من اراده کنم به همه چی میرسم، با لبخند خاص برو جلو اینه و بگو تو قانون من نشد وجود نداره ...

متین ،،،لباس مرتب و تمیز،،،آرایش  زیاد اصلا ،،،،،رسیدگی به پوست و مو و مژه ،زیبایی طبیعی،در صورت ارایش هم ملایم ونامحسوس،،،،لبخند زدن به جای قهقهه،،،،زیادی ساکت یا زیادی پرحرف نباشیم،،،،،زیادی طلا استفاده نکنیم ،کلا طلای ظریف شیک تره ،،،،نماز اول وقت همیشه در همه جا،،،،اهل مطالعه در هر زمینه ای،،،،،،یک یا چند مهارت یاد بگیریم ،،،،،،قرآن بخونیم ،،، جدول حل کنیم که بعدا آلزایمر نگیریم ،،،،حرف رکیک ممنوع حتی به شوخی،،،موقع دعا به بشقاب یا دهن بقیه خیره نشویم،وملوچ ملوچ نکنیم،،،، به جای نصیحت کردن الگوی خوبی برای بچه ها باشیم،،،،گاهی اوقات در سکوت به رفتارامون فکر کنیم ،،،،،همیشه پدر همه حال خداروشکر کنیم

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
متین ،،،لباس مرتب و تمیز،،،آرایش  زیاد اصلا ،،،،،رسیدگی به پوست و مو و مژه ،زیبایی طبیعی،در صور ...

موقع غذا،،به بشقاب ودهن کسی خیره نشویم

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
برای اینکه اعتماد ب نفس بالای داشته باشیم چه راهکاری پیشنهاد میدید و اینکه مستقلید اگه فضولی نباشه ...

خوب نن از بچگی اینطور بودم‌شرایط خانوادگی من را مستقل بار اورد. 

من تو هر کاری جوانب کار را در نظر میگیرم و تصمیم نهایی را میگیرم 

2706