2726
عنوان

چجوری قربون صدقه ی بچه میرید؟یا چجوری ذوقتونو نشون میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 25 پست
در کنار بحث ذوق  و قربون صدقه خیلی خوبه  به جای حرفای کلیشه ای،احترام بچه رو ببرن بالا تو ...

خب قربون صدقه رفتن هم اعتماد به نفس رو میبره بالا.احترام هم همین طور حرف شمام درسته.

ابراز علاقه فقط به روش همسایه قدیمیمون ...

میگفت جونت در بیاد دختر😣

واقعا دوسم داشت ها نمیدونم بازش چی بود هر موقع میدید میگف😂😂😂

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😆😆منم نمیدونمم چرا اولین جمله م اینه😅

عاخ ی نفر مث من😍

من اینجوری میگم حس میکنم مامان بچه ناراحت میشه☹️😂🤦🏻‍♀️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
عزیزم میدونم سخته ولی اصلا ناراحت نباش گلم فقط یه چیزی میگم برا همیشه با خودت داشته باش هیچ وقت وابس ...

خیلی ممنون

خیلی حس خوبی از پیامت گرفتم دوست من

راستش تازه اقدام کردم ببینم خدا چی میخواد

برام دعا کن مهربون

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
عزیزم میدونم سخته ولی اصلا ناراحت نباش گلم فقط یه چیزی میگم برا همیشه با خودت داشته باش هیچ وقت وابس ...

فاطمه درسته نباید وابسته ی چیزی بود ولی قطعا اون حسی که من و تو به خانواده داریم وابستگی نیست چون خودمون میتونیم کارای شخصیمونو انجام بدیم حس میکنم اون حس علاقه هستش یا حتی درک و ... .

خیلی ممنون خیلی حس خوبی از پیامت گرفتم دوست من راستش تازه اقدام کردم ببینم خدا چی میخواد برام دعا ...

دم ازان هست بهترین رو از خدا میخوام برات که به بهترین ها برسی فرزند سالم و صالح داشته باشی همیشه پراز خبر خوش باشی💗

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
دم ازان هست بهترین رو از خدا میخوام برات که به بهترین ها برسی فرزند سالم و صالح داشته باشی همیشه پرا ...

ممنونم

الهی که شما هم حاجت روا بشی

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
فاطمه درسته نباید وابسته ی چیزی بود ولی قطعا اون حسی که من و تو به خانواده داریم وابستگی نیست چون خو ...

وابسته اگه اون نباش من نیستم 

اگه پدرم نباشه من نیست 

در صورتی که باید بگین پدر مادر خانواده همشون از سوی خدا اومدن که ما درکمون از زندگی بیشتر بشه 

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم