2703
2553
عنوان

پدر هیز

| مشاهده متن کامل بحث + 5224 بازدید | 43 پست
بارها بهش گفتم کم رفت و آمد داریم ولی باز کرم میریزه

این بار بنظرم پاشو بزن تو گوشش من باشم یه ثانیه هم تحمل نمیکنم اصلا نرو خونش کلا 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عقد بودم نمیذاشت شوهرم باهام تنها باشه  

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اسی اگ امکانش و داری جا به جا شو منظورم خونتونه

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2720

شاید دوست داره بغلت کنه و ..رو حس دختر و پدری ولی نمیتونه اینجوری خودشو نزدیک میکنه شاید واقعا منظوری نداره پدر شوهر منم همش خواهر شوهرمو که 17سالشه خیلی بغلش میکنه و خیلی دوسش داره خواهر شوهرمم بدش میاد همش میزنتش میگه بابا نکن ولی پدر شوهرم واقعا رو منظوری اینکارو نمیکنه 

حالم بده از خودمم بدم اومده کاش دیشب جلوی شوهرم و مادرم و برادرم میکوبیدم صورتش

خب چرا میری پیشش عزیزم 

تو مقصر نیستی چرا از خودت بدت میاد؟ 

کلا نرو پیششون 

میری هم دو دقیقه با شوهرت برو برگرد 

هوای شوهرت رو هم داشته باش چون تنها تکیه گاهته

2714
2706