2737
2734

بدویید بیاایییید خوابم نمیبره😅

بچه ها خودتونو معرفی کنید.

و اینکه من یه شمعدونی داشتم واسه جاهازم بود گذاشته بودم امباری میخواستم بندازم دور پسرم گفت ننداز دور خودش رفت رنگش کرد و براش شمع گرفت اگه خواستید عکس قبل و بعدشو بزارم براتون.

و اینکه تاپیک آزادهدهرچی دوست دارید بگید عزیزای دلم کنار هم شاد بشیم برقصیییییمممم قر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا بریزم همینجااا همینجاااا💃🏼💃🏼💃🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

های😎

من یدفه وسط خاب بودم که حس کردم صدا خندیدن میاد از پشت سرم بیدار شدم دیگه هم خابم نبرداز اینستا خسته شدم اومدم اینجا😁

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2738
https://s17.picofile.com/file/8416159392/Screenshot_۲۰۲۰۱۲۰۲_۰۲۲۹۱۸.png اینم عکسه بعده شمعدونه

خوب شده 

عاقا کنجکاو شدم پسرت چند سالشه

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
https://s17.picofile.com/file/8416159392/Screenshot_۲۰۲۰۱۲۰۲_۰۲۲۹۱۸.png اینم عکسه بعده شمعدونه

برادر منم هر چیزیو میخواد تغییر بده رنگشو مشکی میکنه😀😁

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ماشالا خیلی جالب شده  من خیلی از تعمیر کردن و خوشگل کردن وسایل خوشم میاد  بازم درسا کردی ...

فدات عزیزم.

یسری شمع وارمرم داشتیم که تهش فقط مونده بود و قابل استفاده نبود اونارو هم آب کرد پارافینشو یچیز دیگه درست کرد میخوای عکسشو بدم؟

خانما میشه امضامونگاه کنین💚

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706