2703
2553
عنوان

خارجيا و كساييكه كه انقدر راحت لخت ميشن و همه كار ميكنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 92 پست
كي شمارو ترسونده ؟؟؟  تو مدرسه ؟ خانواده؟ الان وضعيت جامعه رو ببينيد كسي ترسي نداره و همه لبا ...

اره همينجا شما تاپيك بزن عشقمو  كه محرم هم نيستيم بوسيدم همه ميريزن سرت و ميگن جات تو جهنمه و هزارتا حرف 

مدرسه بدترين اموزشارو داده اره

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
اره همينجا شما تاپيك بزن عشقمو  كه محرم هم نيستيم بوسيدم همه ميريزن سرت و ميگن جات تو جهنم ...

اينجا مجازيه مگه همه چيو باور دارى تو مجازي

هر آدمي با هر اعتقادي اينجاست

.

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا و كه ول كن خدا جوابشونو بده فقط  من حرفم اين بود شايد خدا اينجور كه به ما ميگن نباشه ش ...

خب برای سوالتون جواب وجود داره . انسان ها بعد از اینکه بمیرن وارد برزخ میشن درسته ؟ و با توجه به گناهایی که انجام دادن عذاب هایی میکشن . این عذاب کشیدنا ممکنه تا روز قیامت هم طول بکشه . اما اگر  گناه کم و سبک باشه و کیفرش سریع تر تموم بشه آدم وارد بهشت میشه ( بگذریم که هدف ما از انجام دستورای خدا اصلا به بهشت رسیدن نیست و باید خالصانه بشه . ) تو روز قیامت ببخش های زیادی از جانب خدا صورت میگیره و روایت ها و داستان هاش هم هست . اما توی برزخ همچین چیزی نیس و آدم کیفر عذاب هاشو می‌کشه تا روحش پاک خالص باشه . کتاب سیاحت غربو حتما بخون اگر احساس میکنی ظرفیتسو داری 

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

سرک کشیدن تو زندگی وپوشش ایرانیا تموم شد رفتیم سراغ خارجیا 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2720
خدا نكنه چرا زود بري 

خب آخه من تنها دلبستگیم مامان بابا و داداشم هست . مردن برای من راحت نیست ولی احساس میکنم ب نسبت کسی ک  علاوه بر پدر و مادر خودش بچه داره یا همسر یا مال و اموال یا هر چیزی که باعث دلبستگیه راحت تره 😁

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
من اما نيستم فقط برام سوال شد كه اگه ميگن خدا بخاطر ديدن موي ما مارو ميبره جهنم پس خارجيا و كسايي كه ...

خب شاید بخاطر اینکه حجاب این مدلی تو دین اسلام هست و تو دین اونا اینجور نیس اون دنیا هرکی بر اساس دستورات دین خودش حساب میشه البته نمیدونم درسته یا نه

چرا بعضیاتون میخواید استارترو بخورید تاپیک زدن حق همست حالا اگه یکی از این کاربرای از نظر شما معرو ...

آفرین این بنده خدا سوال براش پیش اومد چرا اینقد بد حرف میزنید تازه شماها را که نمیگه خارجیا را گفت مودب جواب بدبد

2714

خب اگر اینجوری شما رو ب اصطلاح ترسوندن خیلی کار اشتباهی کردن ولی خوبه ک حالا ک شما یکم بزرگ تر شدین و توانایی دارین خودتون دنبال هدف و حقیقت اصلی پیروی کردن از دستور هایی که خدا  گفته برین . ولی راجب اون مورد هم که گفتین بازم تاکیید کنم که درسته مهربونی خدا سر جاهست . اما عدالتش هم همینطور . و اینکه خب درسته خدا در کیفر دادن گناهکارا ( اصلا نه تنها کیفر دادن بلکه همچنین پاداش دادن به بنده های خوبش ) قاطع عمل می‌کنه . 

خب اگر اینجوری شما رو ب اصطلاح ترسوندن خیلی کار اشتباهی کردن ولی خوبه ک حالا ک شما یکم بزرگ تر شدین ...

موافقم من میگم اگه حجابی رعایت بشه واون دنیا درست باشه که خوب هیچی ولی اگه رعایت نکنیم بگیم خدا مهربونه واون دنیا مجازات بشیم چی واقعا ریسکه 

آفرین این بنده خدا سوال براش پیش اومد چرا اینقد بد حرف میزنید تازه شماها را که نمیگه خارجیا را گفت م ...

تقصير منه كه نشناختم كه اينجا هرچي بگي فقط ميريزن سرت و دم از خوبي ميزنن اما خودشون هزاران نفرو ميرنجونن

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
خب شاید بخاطر اینکه حجاب این مدلی تو دین اسلام هست و تو دین اونا اینجور نیس اون دنیا هرکی بر اساس دس ...

عزیزم من در جواب سوالت خواستم عکس بفرستم از کتابم ولی نتونستم . برای پیروان دین های دیگه هم حکم و قاعده قانون برای اجرای عدالت وجود داره . جوابش اینه : ممکن هست که پیروان سایر ادیان ( مسیحی و یهودی )  از اومدن پیامبر و دین جدید  ( اسلام ) مطلع نشن . چنین افرادی نزد خدا عذر دارن و اگر مطابق دینشون عمل کرده باشن پاداش خودشونو دریافت میکنن . ( که توی این عصر و با توجه به اینکه راه های افزایش دانش راجب مسایل زیاده این دسته از افراد که اطلاع ندارن خیلی محدود و کم هستن . ) علاوه بر این اگر کسایی برای پیدا کردن و انتخاب دینشون دست ب تحقیق و جست و جو بزنن اما نتونن به حقانیت دین جدید پی ببرن باز عذرشون نزد خدا پذیرفته هست و مواخذه نمیشن البته خدا از قلب و درون همه آگاه هست و بین کسایی که حقیقت رو درک کردن اما بخاطر امیال دنیوی ازش پیروی نمیکنن و کسایی که با همه زحمتی که کشیدن حقیقت رو پیدا نکردن ( که البته تعداد اونا گفتم کم و محدوده ) فرق میگذاره و گروه دوم رو مواخذه نمیکنه . متوجه شدی ؟ 

خب شايد زندگي اوتا درست تره حداقل اين دنيا شادن  اما ما چي همش مارو ترسوندن شايد خدا انقدر سخت ...

دیونن عزیزم خدا مهربون تر از این حرفاست واقعا 

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃

من نمیدونم اینایی ک کلا سرشون تو زندگی و کارای دیگرانه،مدام غیبت و قضاوت میکنن ترسی از مردن ندارن؟

نمیدونن ی روز ک مردن باید جواب پس بدن؟

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706