2726
عنوان

خارجيا و كساييكه كه انقدر راحت لخت ميشن و همه كار ميكنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 92 پست
عزیزم خطاب م شما نبود برات سوای پیش اومد پرسیدی با کلمات رکیک جواب دادن منظور مه آدم مخالف هم باش ...

ميدونم عزيزم مهم نيست خدا جوابشونو بده 

من توهين نكردم كه توهين بشنوم 

وقتي يه تاپيك و پستي بر خلاف نظر من باشه جواب ندادن و نرفتن داخلش خيلي بهتر از بي احترامي و توهين و مسخره كردنه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نميگم كه خرج نكنن كلا منظورم اينه هرچي باشيم از بين ميريم  حالا ادم يه جوش ميزنه صورتش يا دماغ ...

اگه اونجور فکر کنی لباس نخریم چون‌معلوم‌نیست فردا باشیم‌بپوشیم خوراکی نخریم دکتر پوست زنان دندان پزشک نریم بالاخره هزینه است دیگه        

میشه لطفا برای تاپیک اخرم گذارش بزنین؟براتون صلوات میفرستم

در گیرو داره مَحڪمه میزان دروغ گوست                     در کشورے که رَعیت و سلطان دروغ گوست                 تشخیص گرگ ها چقدر سخت میشود                         در گلّہ اے ڪه حضرتہ چوپان دروغ گوست...☻
2728

استارتر جان اونا کلا هدف و مسیر براشون همین تعریف شده . نمیتونن فرا تر از این فکر کنن و عمل کنن . درسته حرفت . همین میشه . تازه خارجیا هم فقط نه . اینجا هم کم نیستن والا . 🖤🦴💀

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
اره بخدا من يكي خودم خيلي ميترسم و از اينكه بميرم و تنها باشم همش گناهامو بيارن جلو چشمم عذابم بدن&n ...

من راهکارم واسه این مسئله اینه که زودتر بمیرم که وابستگی نداشته باشم و گناه کمتری بکنم در طول زندگی . هیجده سالمه . 🙃😁

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

چرا بعضیاتون میخواید استارترو بخورید

تاپیک زدن حق همست

حالا اگه یکی از این کاربرای از نظر شما معروفتون مثل همیشه یه تاپیک مزخرف بزنه مثلا با عرض معذرت

رفتم اجابت مزاج

قربون صدقشم میرید

انگار طلا ر  ی  د ه

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
دين اونا با شما فرق داره چه نگراني دارن .. هركسي تو قبر خودش ميره .. حرفتون عجيب بود و نسنجيده

مرسي از شما كه هميشه سنجيده حرف ميزني به بزرگي خودت ببخش🙏🏻

اونا و كه ول كن خدا جوابشونو بده فقط  من حرفم اين بود شايد خدا اينجور كه به ما ميگن نباشه ش ...

خدا مهربان و بخشنده س این دو صفت بارز ترین صفاتش هستن .. بعضی آدمای نادون میگن ببین فلانی چه خطایی کرد که فلان بدبختی و بلا دامنش گرفت اگه یکم تفکر داشتن می‌دیدم که امامان ما دچار سخت ترین بلاها شدن  . نتیجه میگیریم که آدما خدا رو مث خودشون لجوج و انتقام جو میبینن و درک درستی از خدا ندارن .افکار و صفات انسانی رو به خدا نسبت میدن .

استارتر جان اونا کلا هدف و مسیر براشون همین تعریف شده . نمیتونن فرا تر از این فکر کنن و عمل کنن . در ...

اره منم برام جالب بود بدونم كلا نظرشون در مورد مرگ چيه اعتقاد دارن كلا تموم ميشه همه چي يا يه چي مثل تناسخ و ....اعتقاد دارن

الان تو حرص تو من ديدي؟؟؟؟؟؟؟😂 ميگم اينجا اين همه مارو ترسوندن كه موهات بيرون باشه  به نامحر ...

كي شمارو ترسونده ؟؟؟ 

تو مدرسه ؟ خانواده؟

الان وضعيت جامعه رو ببينيد كسي ترسي نداره و همه لباساي به قول شما لختي پوشيدن تو خيابونا و عموم

غصه نخور درست میشه.

انتقاد ایشون بجاست. درسته که ما مشکلات زیادی داریم، اما وقتی این موارد رو در غرب می‌بینیم، می‌فهمیم که اینقدر خودکم بینی بجا نبوده. هر جایی یک سری رفتارهایی رایج و بهنجار شناخته شده که بعضا معقول هم نیستند. این نشون میده که رفاه زدگی در جهان چقدر بیداد میکنه و مردم چقدر چشم و هم چشمی دارند نسبت به یکدیگر و از ترس قضاوت شدن با چهره شون هرکاری می‌کنند. در ایران هم هست متاسفانه. با اینکه اینقدر در فرهنگ مون گفته شده (ای برادر سیرت زیبا بیار!)... غربی ها معیار ها و ملاک های زیبایی شناسی شرق رو مطابق با خصوصیات چهره های خودشون تغییر دادند و به ما شرقی ها قبولاندند که برای مثل ما بودن باید از خودتون بودن، فراری باشید و هر عمل و کار افراطی رو در پیش بگیرید. اینطور شد که این حجم افراط بیجا در ظواهر، بین ما هم گسترش یافت. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

عزیزم من با توجه به یکی از تاپیکات و حرفهایی متناقضی که میزنی، فکر می‌کنم بیشتر دچار دوگانگی شدی.. درواقع خودتم نمیدونی چی میخوای و این حالتیه کخ برای همه ما پیش اومده.. نمیدونم چند سالته ولی سعی کن کمی روی خودت  کار کنی و خودتو بشناسی به دور از همه افکار مسمومی که به همه ما از بچگی دادن...قطعا. خدا مهربونه و اون شکلی نیست که به ماها شناسوندنش.... 

مربی بدنسازی✌️💪 اینستای من samira._jl... ارائه برنامه تمرین و تغذیه
من راهکارم واسه این مسئله اینه که زودتر بمیرم که وابستگی نداشته باشم و گناه کمتری بکنم در طول زندگی ...

خدا نكنه چرا زود بري 

2706